Konsola do gier środek stacja pionowa plac podkładka chłodząca z podwójnym kontrolerem stacja dokująca + porty USB/HUB dla PlayStation4 PS4

zł17.62 zł22.04 Bezpłatny Zwrot

Konsola do gier środek stacja pionowa plac podkładka chłodząca z podwójnym kontrolerem stacja dokująca + porty USB/HUB dla PlayStation4 PS4

Cechy:

100% nowy i wysokiej jakości produkt.All-In-One: dla konsoli PS4 pionowa podstawka + cooler + stacja ładująca z podwójnym kontrolerem + porty USB / HUB.Podwójne wentylatory - chłodnice-zachowaj dla PS4 chłód i spokój podczas intensywnych gier.Nie musisz się martwić o to, że PS4 do przegrzania.Podwójna stacja dokująca - ładowarka z 2 portami ładowarki do jednoczesnego ładowania obu kontrolerów PS4.Kompaktowa konstrukcja: ta podstawka pozwala na PS4 stać pionowo, co pozwala zaoszczędzić dużo miejsca.Wielofunkcyjny: 2 koncentratora i 1 port USB z potężnym wyjściem do transmisji danych i ładowania.Pochodzi z handlu detalicznego opakowania.

1 x PS4 pionowa podstawka wentylator stacja ładująca

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymasz swojego zamówienia po 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Będziemy go śledzić swoje zamówienie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. Czas Dostawy:

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni na zwrot od daty jego otrzymania.Jeśli towar znajduje się w posiadaniu więcej niż 7 dni, zostanie on uznany za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!

Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i identyfikator zamówienia.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Goodtimemusic.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY SZCZEGÓŁY

OKRES GWARANCJI UPŁYNĄŁ.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Goodtimemusic.pl!

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna.Prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli spełnić twoje zadowolenie.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

 • Opis
 • Opinie
 • Numer Modelu: Plac охладительная stacja dokująca do PS4
 • Wielofunkcyjny: 2 koncentratora i 1 port USB
 • Kompaktowa Konstrukcja: Podwójne Wentylatory Chłodnicy
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • na PlayStation 4: Podwójna Stacja Ładująca
 • Kompatybilny Marka/Model: Sony
 • Uwaga: Po prostu garnitur dla PS4 Original edition
 • marka: ALLOYSEED
 • Model SONY: PLAYSTATION4

Arrived today, perfect as description

 • 5 / 5
Powrót do góry