Wysokiej jakości klamka obudowy czarny matowy pocztowej,odległość otworu 64-160 mm klamka szafy, nowoczesny i prosty design,okucia

zł21.49 zł21.49 Bezpłatny Zwrot

Wysokiej jakości klamka obudowy czarny matowy pocztowej,odległość otworu 64-160mm-klamka do drzwi szafy, nowoczesny i prosty, sprzęt

Parametry

------------------ Kolor: czarny matowy Pojemność: szafy, szafa, komoda rozmiar: A: Długość 30 mm , odległość między otworami jeden otwór B: długość 90 mm , rozstaw otworów 64 mm C: Długość 121 mm , rozstaw otworów 96 mm D: długość 153 mm , rozstaw otworów 128 mm E: długość 185 mm , odległość między otworami 160 mm Materiał: stop cynku opakowanie : 2szt Proszę wybierz swój typ (A,B, C), zgodnie z twoimi potrzebami !!Wyświetlacz ----------------------

Instrukcja Zakupów

-----------------------

Płatność:

1. Podjęliśmy płatności escrow.

2. proszę, upewnij się, że potwierdzasz zamówienie, kiedy otrzymasz towar w dobrym stanie, ponieważ, kiedy złożyć zamówienie, pieniądze są przelewane na depozyt, a nie na nasze konto.

3. Nasze ceny nie zawierają żadnych ceł lub podatków.

Dostawa:

1. wysyłamy towar na całym świecie jako prezent.

2. dodatkowe cła i opłaty celne są na odpowiedzialność kupujących.

3. szczegóły zostaną wysłane w ciągu 1-7 dni roboczych, po tym jak kompensacja zakończyła pobrany.

4. czas dostawy zależy od miejsca docelowego i innych czynników, może to potrwać do kilku dni .Jeśli nie można uzyskać go przez 40 dni.Proszę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać uprawnienia.

5. wysyłka może się różnić w zależności od uroczystości, imprez i innych niepewności.Nie możemy zagwarantować, że czas przyjazdu.

Ponowne wysyłanie i zwroty:

1. DOA(dead w dniu przyjazdu) lub niewłaściwy towar zostanie zaproponowana wymiana.Zwrot zostanie wyświetlona, jeśli czas nie jest dostępny.

2. Koszt wysyłki i obsługi towaru nie podlega zwrotowi.Towar musi być zwrócony w stanie nienaruszonym, w oryginalnym pudełku.

3. kupujący musi zapłacić zwróconym wysyłkę.

4. Jeśli chcesz uzyskać zwrot pieniędzy z powodu wady towaru lub jakichkolwiek innych problemów z jakością, skontaktuj się z nami w ciągu 3 dni od jego otrzymania.Opłata związana z odwrotnej pocztowego wysłaniem musi być переплачена klientami.

5. mniej niż 0,5 proc opakowania czasami może się zgubić ,ale, proszę, nie martw się o to .Jeśli nadal nie można uzyskać zamówione towary w ciągu ustalonego czasu ,skontaktuj się z nami jak najszybciej .Będziemy ponosić odpowiedzialności za ponowne wysłanie nowych towarów.

Gwarancja i opinie:

1. Cenimy twój biznes, jeśli jesteś zadowolony z naszych usług, proszę zostawić nam pozytywną recenzję 5 gwiazdek.i zrobimy to samo dla ciebie.Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie pytania naszych klientów w ciągu jednego dnia roboczego .

2. gwarancja producenta 12 miesięcy (za wyjątkiem narzucone uszkodzeń lub niewłaściwego użytkowania).Każdy produkt będzie testowany w 100% przed dostawą.

3. klienci ponoszą odpowiedzialności za wysyłki zwrotnej do nas z właściwego opakowania do naprawy, a następnie będziemy ponosić odpowiedzialności za ponowne wysłanie towaru klientom.Proszę najpierw skontaktuj się z nami, zanim zdecydujesz się go odzyskać.Oferujemy państwu pełny adres.

4. Jeśli coś nie jest satysfakcjonująca, proszę, skontaktuj się z nami, aby rozwiązać ten problem.Z przyjemnością naprawimy to.

  • Opis
  • Opinie
  • Styl: Nowoczesny
  • Materiał: stop cynkowy
  • Numer Modelu: czarny 003
  • DIY dostawy: Maszyna do obróbki drewna
  • Typ: Meble Pióro I Długopis
  • Dane techniczne тангажного szeregu: 64 mm

Powrót do góry