zł35.13 zł37.35 Bezpłatny Zwrot

O Produkcie

1)Waga:250 g

2)Materiał:Papier

3)Opcja:1 rodzaj

12*7 cm

Wystawa Produktów

O wysyłce

1).Dostawa Na Całym Świecie .Wysyłamy tylko za potwierdzoną częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z twoim reklamowych sukni dostawy.Upewnij się, że adres dostawy jest podany poprawnie.

2).zamówienia są realizowane w ciągu 2-3 dni po potwierdzeniu płatności.

3).wysyłamy najwięcej części pocztą lotniczą liter porcelanowa poczta do światowe i inni wysyłają .Wybierzemy najbardziej wrażliwą do czasu dostawy.Jeśli chcesz określić Express-firmy, proszę dać mi znać, proszę zostawić nam wiadomość .

4).Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

5).brazylijskim klientom zaoferować nam swój numer CNPJ i, być może, będzie musiał zapłacić podatek i cło brazylijskiej urzędzie celnym.

6).proszę otworzyć paczkę przed kuriera, sprawdź pogodę wygląd i funkcję w dobrym stanie,a oni podpiszą swoje imię,jeśli okaże się, że towar został uszkodzony,prosimy, zrób zdjęcie dowodu dla nas i odrzuć go.Jak tylko podpisał kontrakt i kurier odszedł,to oznacza,że można sprawdzić i upewnić się,że z nim nie ma żadnych problemów,nie będziemy już przyjmować żadnych gatunków zwrotu.

7).Jeśli rozkaz wielokrotnego szczegół,to pls skracają jestem i powiem ci najlepszą transport i pewną zniżkę.

Termin I Polityka

Masz prawo zwrócić zamówiony towar w ciągu 7 dni od daty otrzymania, jeśli zmienisz zdanie.Zwrócony towar musi być serwowane są lody, nieużywany i w tym samym stanie, jak w przypadku wysyłania nami.Jeśli chcesz zwrócić towar w takich okolicznościach, należy postępować zgodnie z:

Skontaktuj się z nami, aby powiedzieć, jakie przedmioty chcesz odzyskać

W przypadku zwrotu towaru zalecamy, aby uzyskać potwierdzenie płatności opłat pocztowych.

Zwrócimy wartość towaru pomniejszonej o opłat pocztowych na oryginalny rachunek.Jak tylko zwrócony towar zostanie dostarczony w dobrym stanie, zwrócimy oryginał faktury, przepisany w ciągu 14 dni.Klienci ponoszą odpowiedzialność za wszelkie koszty związane ze zwrotem nam niechcianych produktów.

Jeżeli towar, który otrzymasz jest uszkodzony, należy niezwłocznie skontaktować się z nami.Możesz odzyskać uszkodzone produkty na wymianę lub zwrot pieniędzy.Proszę nie korzystać z usług ekspresowych do zwrotu towaru do nas, w przeciwnym razie nie będziemy mogli zwrócić ci pełną zapłaconą cenę.Zwrot kosztów wysyłki nie będzie przekraczać kwoty pierwotnie zapłaconej.Jeśli zwracasz nam produkty i są one utracone usług pocztowych, z którego korzystasz, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.Jesteś odpowiedzialny za to, aby towar został zwrócony do nas w tym stanie, w którym został uzyskany.Twoje zamówienie zostanie dwukrotnie sprawdzane przed wysłaniem.Być gwarantowanym wewnątrz i pracować zupełnie

Opinie

1).zadowolenie klienta jest dla mnie bardzo ważna.Jeśli jesteś zadowolony z zamówionymi towarami, proszę zostawić 5 pozytywnych opinii i szczegółowe kryteria oceny sprzedającego (DSR), bardzo wam dziękuję.

2).Jeśli nie jesteś zadowolony ze szczegółami, to można zamówić, prosimy o kontakt jesteśmy po pierwsze, pracujemy wspólnie rozwiązywać wszelkie spory.Zaprzeczanie nic nie rozwiązuje.Proszę nie otwierać spór czy nie zostawiaj nas neutralny / negatywny komentarz.Myślimy, że nasze rozwiązanie cię zadowoli.Proszę, uspokój się.Zawsze jesteśmy tutaj dla ciebie.

3) zazwyczaj zostawiamy pozytywny komentarz dla kupującego, jeśli kupujący nie pozostawi nam neutralny / negatywny komentarz.

  • Opis
  • Opinie
  • Numer Modelu: TBR512

карты просто супер! Качество не уступает lo Scarabeo, жаль, что печатают только на китайском языке. Для сравнения на фото смотрите Итальянские карты. Вырубка на 5+ . Изображение яркость все супер и гладкость карт отменная.

  • 5 / 5

пришли быстро. но карты тонкие

  • 5 / 5
Powrót do góry