zł117.18 zł117.18 Bezpłatny Zwrot

Akceptujemy płatności Alipay, T/T, Western Union i Visa.Za wyjątkiem Alipay, opłata za przekształcenie idzie w stronę klienta.Proszę zapłać za zamówienie w ciągu 3 dni, a my аранжируем wysyłki 1-3 dni.

OGŁOSZENIE:

Oferujemy, gdy kwota zamówienia jest większa lub równa 7 dolarów USA, Proszę, wybierz China Post Registered Air Mail lub ePacket, jeśli chcesz uzyskać pełne informacje o śledzeniu.

Nasza darmowa wysyłka-to China Post Ordinary Small Packet Plus, nowy numer śledzenia China Post Ordinary Small Packet Plus można śledzić tylko do tego, jak on przyjedzie na lotnisko w kraju.

Informacje o dostawie: 1. Dostawa na całym świecie. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO) 2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności. 3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy. 4. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie. 5. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta! 6. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy. Wasze zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.Proszę, zostaw pozytywny komentarz i 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i dostarczać państwu najlepsze kliencką obsługę.

  • Opis
  • Opinie
  • Numer Modelu: PH 2.0 mm 2p/3p/4/5 pin
  • marka: CNCOELTRDXMY

Thanks

  • 5 / 5

Hızlı kargo iyi satıcı

  • 5 / 5
Powrót do góry