Samochodowy podgrzewacz pilot zdalnego sterowania wyświetlacz LCD przełącznik diesel grzejnik opłata zarządzania płyta główna dla 12 v/24 v powietrza diesel ogrzewanie postojowe

zł39.46 zł41.96 Bezpłatny Zwrot

Specyfikacja:

Materiał: plastik+ABS

Kolor: Czarny

Czy jest włączone bateria: brak (trzeba kupić 2 sesji 7 baterii)

Zawartość opakowania:

Dla oleju napędowego powietrza 12V 24V 3-5KW

Instrukcje dwustronnej pilotami zdalnego sterowania:

1. zdalne dobierać działania :

1).najpierw umieść przybrane części, które muszą być pokryte w stan gotowości do parowania.

2).Następnie naciśnij i przytrzymaj klawisz na pilocie zdalnego sterowania i jednocześnie potwierdzić złożenie, pojawi się pilot zdalnego sterowania, oczekujące wiązania interfejsu.

3).pilot zdalnego sterowania i przełącznik są w automatyczny proces parowania.Po pomyślnym doboru kodu automatycznie wyjdzie z interfejsu powiązania kodów i wyświetli normalne parametry pracy.

4).jeśli kod nie działa, to nie będzie wchodzić w normalny stan pracy ustawienia wyświetlacza.Jeśli kod zdalnego sterowania nie zostanie odebrany po time-out, automatycznie wyjdzie ze stanu zgodności kodu.

2. przełączanie trybu kontroli temperatury :

Przy wyborze metody kontroli temperatury za pomocą pilota zdalnego sterowania trzeba tylko nacisnąć jednocześnie klawisze w górę i w dół, aby przełączyć się na automatyczną kontrolę temperatury i wyświetlić temperaturę.Jeśli temperatura jest regulowana ręcznie, to na wyświetlaczu pojawi się ilość oleju.

3. regulacja stanu :

Stan pracy podgrzewacza można regulować za pomocą pilota zdalnego sterowania w dowolnym momencie.Metody, jak pokazano poniżej:

1)przycisk regulacji do góry: zwiększ ilość oleju pompy (tryb ręcznej regulacji temperatury) lub zwiększyć temperaturę zadaną, aby zwiększyć wyjściową temperaturę grzałki.

2)przycisk w dół: zmniejszyć ilość oleju pompy (tryb ręczny kontroli temperatury) lub zmniejszyć temperaturę zadaną, aby zmniejszyć wyjściową temperaturę grzałki.

Opis dwustronnego zdalnego odbiornika:

1. wł./wył.: długie naciśnięcie przycisku wł./wył.:

1)jest światło pod kluczem przełącznika.Jeśli świeci, to oznacza, że jest on włączony, a jeśli miga, to oznacza, że jest usterka.

2)Uruchomienie: kiedy napięcie jest zgodny z określonymi warunkami, naciśnij i przytrzymaj przycisk włączania / wyłączania.

2. Ręczne napełnianie paliwem :

W stanie wyłączenia, naciśnij przycisk on / off 5 razy w sposób ciągły i szybki, aby uruchomić ręczną pompę oleju.Gdy całe powietrze w misce obiegu będzie wyczerpany, naciśnij przycisk włączania / wyłączania, aby zatrzymać pompę.Proces ten wymaga, aby ktoś czuwał, aby uniknąć nadmiernego przedostania się paliwa do samochodu i spowodować czarny dym przy starcie.

3. zdalne wiązanie :

W stanie włączenia zasilania naciśnij przycisk on / off 5 razy z rzędu, kontrolka miga i wpisz stan gotowości do parowania pilota zdalnego sterowania.Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk zasilania + przycisk set na pilocie zdalnego sterowania, aby rozpocząć parowanie pilota zdalnego sterowania.Poczekaj na zakończenie automatycznego zakończeniu parowania.

Zdalne Sterowanie Do Opisu Kodu:

W stanie wyłączonym najpierw naciśnij przycisk w górę, a następnie kliknij przycisk potwierdzenia,aby utrzymać ją przez ponad 3 sekundy.Aby wprowadzić pilota w szyfrowy interfejs,wyświetl HFA-,naciśnij przycisk pilota zdalnego sterowania,aby uruchomić kod zdalnego sterowania,po tym jak kod wyjdzie z kodu interfejsu,urządzenie wejdzie w stan pobierania, jeśli kod nie zadziałał, nie wejdzie w stan pobierania.Timeout kodu automatycznie wyjdzie ze stanu kodu.

/ O serwisie /

Terminowość pełny zwrot pieniędzy, jeśli towar nie zostanie odebrany w gwarantowany czas dostawy

Bardziej trwała ochrona 15 dni więcej zabezpieczenia po zakończeniu zamówienia

Zwrot dodatkowo należy zwracać dowolny towar,tylko tego, że jest w idealnym stanie

Gwarantowana jakość gwarantowana jakość lub pełny zwrot pieniędzy

Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać każdy problem i zapewnić państwu lepszą obsługę klientów.

 • Opis
 • Opinie
 • Zabudowa: Dla olej napędowy podgrzewacza powietrza 3-5KW
 • Typ: Nagrzewnica elektryczna
 • szczególne cechy: Pilot Zdalnego Sterowania Zestawem Ogrzewanie
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Części: Spotkanie
 • Napięcie: 12V/24V
 • marka: Автолидер

OK

 • 5 / 5

Everything as in the description,

 • 5 / 5
Powrót do góry