Smart 360 Stopni U Elektryczna Szczoteczka Do Zębów Dla Dzieci Krzem Automatyczne Ultradźwiękowe Zęby Szczoteczka Do Zębów Kreskówka Wzór Dzieci Ustny Narzędzie

zł46.85 zł93.70 Bezpłatny Zwrot

1.U-kształtna konstrukcja może w pełni kontaktować się z dziąsłami i zębami z ergonomicznym biegowy, szybko uzupełnia pełna ruch szczotki na 360 stopni z wysoką wydajnością. 2.żywności silikonowy materiał nietoksyczny, bez zapachu, zapewnia miękkie i elastyczne dotykowy komfort, antybakteryjny dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania, trwałe przez długi czas, bez lekkiej deformacji. 3.trzy regulowane tryby i masaż włosia wysokiej gęstości mogą zapewnić wygodny masaż dziąseł i skuteczne czyszczenie zębów w celu wzmocnienia twojego zdrowia zębów. 4.IPX7 wodoodporna konstrukcja uszczelnienia do oczyszczania powietrza i utrzymania wygody, może bezpiecznie używać w wannie i pod prysznicem. 5.funkcja automatycznego pomiaru czasu, automatycznie wyłączy się po 120 sekund pracy w jednym czasie z przerwą co 30 sekund, aby przypomnieć ci usunąć inne części zębów, więcej nie martw się o zbyt długie lub słabym wykorzystaniu czasu, nie wahaj się zrobić coś jeszcze raz. 6.ładny kreskówka świnka w kształcie świni zwiększy zainteresowanie dzieci do mycia zębów szczoteczką.zęby i pomóc dzieciom rozwijać nawyk mycia zębów każdego dnia, dla dzieci 2-7 lat. 7.wbudowany akumulator umożliwia bezprzewodową pracę i ciągłe zabawy, idealnie nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i do podróży z dostępnej stomatologicznej pomocą w każdej chwili i w dowolnym miejscu.

360 Stopni Elektryczna Szczoteczka Do Zębów Dla Dzieci Inteligentny Automatyczny Sygnał Zęby Szczoteczka Do Zębów Kreskówka Wzór Dzieci Silikonowe Wybielanie Zębów Zestaw Szczotka Do Czyszczenia Zębów I Pielęgnacji Jamy Ustnej Narzędzie

Cechy:

Dane techniczne:

Materiał: ABS+silikon Kolor: Różowy Kształt: Kreskówka Świnia(Jak Pokazano Na Rysunku) Znamionowe napięcie sterowania: 5 v Moc: 1,6 W Prąd Roboczy: 0,38 A Czas Ładowania:

Instrukcje Dotyczące Korzystania Z:

1. Zaznacz щеточную głowicę w korpus. 2. wstrzyknąć pasty, pianki lub zwykłą pastę do zębów w głowicę szczotki. (Uwaga: zwykłą pastę do zębów należy zwilżyć, a następnie umieścić w ustach.) 3.прикусите górne i dolne zęby, delikatnie zamknięte głowicą szczotki. 4.długie naciśnięcie przycisku zasilania w celu włączenia urządzenia nacisnąć krótko, aby wybrać odpowiedni tryb jako pragnienia. 5.podczas czyszczenia zębów zaleca trza się z boku na bok, aby pomóc w czyszczeniu. 6.długo naciśnij przycisk zasilania, aby wyłączyć urządzenie, a następnie zdejmij щеточную głowicę, aby wyczyścić pod bieżącą wodą w celu poprawy higieny.

OSTROŻNOŚĆ:

1.proszę trzymać korpus suche podczas ładowania, a źródło zasilania poniżej 5V 1A. 2.Do nie używać urządzenia podczas ładowania.Gdy nie jest on używany przez dłuższy czas, zaleca się ładować i rozładowywać go raz w ciągu trzech miesięcy.

Pakiet Zawiera:

1* Jednostka Główna 1* U-kształtna głowa szczotki 1* kabel do ładowania dc

  • Opis
  • Opinie
  • Certyfikat Jakości Towaru: ce
  • marka: Hailicare
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Grupa Wiekowa: Dzieci
  • Typ Towaru: Elektryczna Szczoteczka Do Zębów

спасибо, очень довольна заказом, рекомендую!

  • 5 / 5

My baby likes it

  • 5 / 5
Powrót do góry