Dla Xiaomi M365 skuter noc fluorescencyjne świecące opony miodu dla Xiaomi Mijia M365 skuter elektryczny bezdętkowe twarda Opona

zł128.90 zł128.90 Bezpłatny Zwrot

Cechy:

*1.gumowa twarda opona pokazuje żółto-biały kolor w świetle dziennym.A w nocy lub w ciemności będzie twój skuter niebiesko-zielonym fluorescencyjnym kolorze, dzięki czemu inni zauważyć cię i zwiększając bezpieczeństwo jazdy.

*2.gumowa oprawa rząd przyjmuje wysokiej jakości materiału gumowego, który wykazuje doskonałą reprezentację przed ogniem oporu otarcia i oporu ciśnienia.Jest on bardzo wytrzymały i niezawodny.

*3.konstrukcja o strukturze plastra Miodu:opona o specjalnej konstrukcji o strukturze plastra Miodu ma dobre tłumienie i antypoślizgowe właściwości.Można użyć oponę w śnieżne i deszczowe dni, nie martwiąc się o problemie bezpieczeństwa.

*4.twarda opona:nie ma potrzeby, aby nadmuchać!Twarda opona charakteryzuje się niezwykłą elastycznością i zdolności buforowej.Może rozciągać się i wrócić do pierwotnej postaci, odporne na zmiany ciśnienia.

*5.wygodne:twarda opona specjalnie zaprojektowany do elektrycznego skutera Xiaomi mijia M365 PRO, jak wymiana przednich i tylnych kół.Jest łatwy w instalacji.A prace konserwacyjne są bardzo proste, bo do tego nie trzeba nadmuchać, łatać i wybrać odpowiedni wewnętrzny rząd.

Dane techniczne:

Typ: lampa fluorescencyjna opona

Ilość: 1 szt.

Materiał: Guma

Artykuł Fluorescencyjny Kolor: Niebieski,Zielony (Jak Pokazują Zdjęcia)

Średnica wewnętrzna: 14 cm (ok.)

Średnica zewnętrzna: 21,5 cm (ok.)

Wysokość: 5 cm (ok.)

Waga netto: 600 g (ok.)

Zawartość Opakowania:

1 * Elektryczny Skuter Opona Twarda

Uwaga:

1.Wszystkie zdjęcia mają profesjonalną kolorami, ale z powodu różnego oświetlenia otoczenia i różnych ustawień urządzenia wyświetlania mogą być pewne odchylenia między obrazami, które widzisz, i samymi przedmiotami.Proszę zrozumieć.

2.dane mierzone ręcznie, mogą być pewne odchylenia, ale nie wpływa to na użytkowanie.

  • Opis
  • Opinie

Powrót do góry