Chusty ao ar livre da bicicleta szalik czysty jedwab woda niebieski jedwabny szal cachecol feminino welon jedwabny szal marki islamski hidżab

zł101.16 zł101.16 Bezpłatny Zwrot

Nr 1 Płatność

1.Wszystkie płatności są chronione warunkowego deponowania .Po dokonaniu zamówienia, proszę, zapłać za niego czas.Organizujemy dostawę, jak tylko otrzymamy twoje zlecenie wiadomość.

2.Płatność jest zwolniony dopiero po tym, jak towar został odebrany przez was.Proszę, nie martw się, aby złożyć zamówienie do nas.

3,więcej zamówień, bardziej konkurencyjne ceny dla ciebie.

Nr 2 Dostawa i odbiór

Jesteśmy głównie wykorzystujemy pocztę lotniczą poczta wieloryba / pocztę lotniczą poczta Hongkong /pocztę lotniczą poczta Singapur/DHL/UPS/FEDEX/EMS.

Porcelanowa poczta lotnicza poczta / Air mail poczta Hongkong /Air mail poczta Singapur bierze około 7-40 dni(lub więcej) na normalnym;

DHL/UPS/FEDEX trwa około 3-7 dni w normalnym trybie; EMS zajmuje około 7-15 dni w normalnym trybie.

Nr 3 opłaty celne i ubezpieczenia

W większości przypadków kupujący nie musi płacić żadnych urzędów celnych.No to przejdźmy do jego prezent i niskie koszty, aby uniknąć podatku.

Ale czasami w niektórych krajach celnik srogi.Nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie opłaty celne,

Proszę zapoznać się z polityki celnej w swoim własnym miejscu, na przykład we Włoszech i w Holandii.Jeśli muszą płacić opłaty celne, to jest twój obowiązek wobec własnego kraju, kupujący powinien zrozumieć tę sytuację.Kupujący ponosi odpowiedzialność za wszelkie ubezpieczenia.Proszę, skontaktuj się z nami w góry, jeśli jest to potrzebne.

Nr 4 Zwrot Pieniędzy

Tylko Wymiana

1. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz wymienić towar,i zwrócony towar musi być w oryginalnym stanie, kupujący ponosi odpowiedzialność za wszystkie poniesione koszty wysyłki.

2. kupujący powinien skontaktować się z nami w ciągu 3 dni od daty dostawy, jeśli chce wymienic uszkodzone lub niepoprawnie wysłane towary.

Nr 5 Opinie

1.Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami za pośrednictwem Goodtimemusic.pl z nazwą / Goodtimemusic.pl ID & numerem towaru przed złożeniem zamówienia.

2.As odpowiedzialny sprzedawca, postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać każdy problem.Proszę, skontaktuj się z nami, zanim masz zamiar zostawić nam neutralny / negatywny komentarz.

3.Nasza firma ma szczerą nadzieję, że wszyscy nasi klienci są zadowoleni z naszych wysokiej jakości towarów.Twoje zadowolenie - to wielką przyjemność.To jest naszym celem!

4. dlatego bardzo ważne jest, aby uzyskać swoją 5-gwiazdkowego dobrą opinię po otrzymaniu nasze wysokiej jakości produkty, i będziemy bardzo szczęśliwi, jeśli jesteś w stanie przedstawić nasz sklep swoim znajomym i rodzinie.Mamy szczerą nadzieję, że będziesz jednym z naszych klientów VIP w przyszłości, aby uzyskać konkurencyjne ceny, niż nowi klienci.

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych towarów,to proszę dać nam swoją dobrą propozycję,my postaramy się jak najlepiej ulepszać lepiej i lepiej.I daje zadowolony odpowiedź natychmiast.Tak, że jesteśmy w stanie dać państwu najlepszą obsługę z innymi.

Nr 6 O SunnyHome

Szanowni państwo klienci:

Sunnyhome-jedna z szczerych i profesjonalnych firm produkujących jedwabnych wyrobów w Сямыне,prowincja Fujian,Chiny.Jeśli hurtownik lub detalista, który dobrze sprzedaje, i podobają ci się nasze style, lub masz dobre pojęcie o stylu, lub pracujesz.Proszę, nie wahaj się z nami skontaktować.

Miły mając nadzieję, że uda nam się zbudować z tobą przez długi dobrej współpracy.

 • Opis
 • Opinie
 • Rodzaj Wzoru: Twarda
 • Podłoga: Unisex
 • Styl: Modne modele
 • Typ Towaru: Szaliki
 • Typ Szaliki: Szalik
 • Numer Modelu: SHYF174 100% czysty jedwab morwy jednolity niebieski szalik
 • Długość Szaliki: >175 cm
 • Nazwa Działu: Dorosły
 • Materiał: JEDWAB

Powrót do góry