WiFi Smart CO Gas Sensor wycieku tlenku węgla detektor bezpieczeństwa pożarowego Smart Life Tuya App Control Home Security System

zł136.72 zł227.88 Bezpłatny Zwrot

WiFi Smart CO Gas Sensor wycieku tlenku węgla detektor bezpieczeństwa pożarowego czujnik palnych sygnalizacji gazu Smart Life Tuya App Control Home Security System

Autor MoesHouse

Cechy Produktu:

1. Tuya WiFi CO Gas Detector: intelektualnie nadaje się do wykrywania pożaru,który może wystąpić, czy już doszło, który przyjmuje półprzewodnikowy gazowy czujnik,o wysokiej stabilności i wrażliwości i wieloma innymi funkcjami.Ta mądra wersja WiFi jest микроинновацию oparte na tradycyjnej technologii gazowych czujników,który jest znacznie bardziej marzy, niż kiedykolwiek, z różnymi inteligentnymi funkcjami, zapewniając większą wygodę dla twojego mądrego stylu życia.

2.nowa usługa w chmurze: praca z zewnętrzną platformą,która może być wykorzystana nie tylko do tradycyjnego systemu ochrony przeciwpożarowej,ale i dla ostrożności przed wyciekiem gazu, która udowodniła swoją bezpieczeństwo czujnikiem dla całego domu z żywą dźwiękowy i świetlny alarm.

3.aplikacja Push-powiadomienia: kompatybilność z aplikacją Smart Life i Tuya pozwala w porę wykryć zagrożenie wycieku gazu i otrzymywać powiadomienia w czasie rzeczywistym na smartfonie.Nie ma potrzeby, aby połączyć się z hostem alarmu, który jest w stanie samodzielnie działać w sieci Wi-Fi.

4.Smart App Remote Control with manual test and manual muting: zdalnie self-t est for the CO gas security offe rs much convenience,a także ręczne wyciszenie,Bojko obsługiwane przez aplikację na smartfona z nagłym,która ma zastosowanie do kuchni i wewnętrznych pomieszczeń z potencjalnym wyciekiem gazu.

5.wskazówka alarmu głosowego w czasie rzeczywistym: jak tylko gęstość alarmu nie mieści się w zakresie 6% LEL ± 3% LEL(gaz ziemny),detektor automatycznie wygeneruje sygnał alarmu 75 db i powiadomienia wypychane do aplikacji.

Uwaga:półprzewodnik detektor posiada 5-letni okres eksploatacji,należy niezwłocznie wymienić czujnik.Ponadto,nie należy używać zapalniczkę do przeprowadzenia testu,należy unikać uszkodzenia czujnika gazowego.

Parametr:

Napięcie zasilania:AC 100-240V

Średnie zużycie: 2 W

Dźwięk ларма:75 db/m

Gęstość ларма: 6%Lel ± 3%Lel(gaz ziemny)

N etworking:WiFi2.4G,802.11 a/b/g/n

Wyjście c ontrol:wyjście zaworu elektromagnetycznego(12V/100Kpa)

Wyjście larm:wyjście przekaźnikowe NC/NO-opcjonalnie(domyślnie NC)

Środowisko Pracy:-10 ℃ ~+50 ℃

W orking wilgotność:10%-95%RH

Listę Pakietów:

1*Inteligentny Detektor Gazu

1*ładowarka (wtyczka USA,wtyk UE,wtyczka Uk opcjonalnie)

1*Instrukcja Obsługi

Q&A:

1.Pytanie:czy Muszę zainstalować jeszcze jedną zbiorczą panel z detektorem gazowym?

Odpowiedź:Nie,nie ma potrzeby w panelu alarmu dla tego rodzaju intelektualnego gazowego detektora,który jest obsługiwany przez Wi-Fi połączenie.

2.do:czy mogę mieć zdalne self-test o wykrywacz gazu?

Odpowiedź:Tak,jest kompatybilny z aplikacją Smart Life Tuya,która obsługuje ręczne testowanie i ręczne wyciszanie dźwięku na smartfonie, a także dostępne powiadomienie aplikacji w czasie rzeczywistym.

 • Opis
 • Opinie
 • Środowisko Pracy: -10 Celsius~+50 Celsius
 • Wyjście Alarmowe: Wyjście przekaźnikowe NC/NO-opcjonalnie(domyślnie NC)
 • Sieciowy: WiFi2.4G,802.11 a/b/g/n
 • marka: MoesHouse
 • Napięcie Robocze: AC 100-240V
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Średnie Zużycie: Jest mniejsza lub równa 2 W
 • Wyjście Sterowania: Wyjście zaworu elektromagnetycznego(12 v/100 kpa)
 • Alarm dźwiękowy: 75 db/m
 • Wilgotność Robocza: 10%-95%wilgotności względnej
 • Gęstość Alarmu: 6 % LEL+/-3 % LEL(gaz ziemny)

Powrót do góry