Wyświetlacz LCD +dotyk digitizer ekran w zbieraniu dla sony Xperia Z1 Compact z1Mini Z1c M51w D5503 +os klej darmowa wysyłka

zł56.27 zł62.52 Bezpłatny Zwrot

Kontrola jakości:

Wszystkie części zamienne do telefonów komórkowych przeszły kontrolę jakości przed wysyłką ;

Czas dostawy:

Po tym jak twoja zapłata była verfied ok, możemy arange wysyłamy części w 24-36hours jak najszybciej;

Gwarancja na produkt :

dajemy wszystkich części zamiennych gwarancji na trzy miesiące ;

Pakowane surowy z Противостатическим workiem i skrzynią pianki

Specjalizujemy się w ofercie różnych wysokiej jakości telefonów komórkowych LCD

Pakiet: twarda ochronne pudełko+swoje części zamówienia

Przypomnienie

Specjalne umiejętności i techniki niezbędne do prawidłowej instalacji.Zachęcamy do przeprowadzenia naprawy z pomocą wykwalifikowanego personelu.

Opinie:

1) Jeśli jesteś zadowolony z towaru, który ci wysłaliśmy, proszę zostawić nam pozytywną opinię i 5 punktów DSR.Możemy również zostawić ci pozytywną opinię.

2) Jeśli jakieś przyczyny nie są spełnione, prosimy o kontakt z nami poprzez wiadomość lub e-mail, a my dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać ten problem.Proszę, nie zostawiaj neutralny lub negatywny komentarz, nie kontaktując się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać ten problem.Dziękuję.

Żaden adres nie zostanie zmieniony po tym, jak go sprawdzić.Całe zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2 dni ROBOCZYCH na całym świecie , proszę kliknąć na zakładkę Płatności i wysyłki, aby poznać koszt wysyłki do twojej lokalizacji bierzemy tylko najwyższe opłaty za dostawy do pierwszego elementu, gdy zamawiasz kilka elementów.Jeśli masz problemy z uzyskaniem zamówienia, napisz do nas, że usps podaje się tylko numer potwierdzenia dostawy zamiast numeru śledzenia, więc nie będzie śledzone, dopóki nie zostanie wydana.

  • Opis
  • Opinie
  • Numer Modelu: Z1 compact
  • Typ: ekran dotykowy
  • marka: NoEnName_Null

The goods came for the seller's appearance the timing sent the goods to the seller also in the permissible time of marriage there is no goods corresponds to the quality a simple copy not original color gamut different from original thank you

  • 5 / 5
Powrót do góry