zł21.92 zł25.79 Bezpłatny Zwrot

RCA Video Cable,Chuanganzhuo CAR Reverse Rear View Parking Camera Video Cable With Detection Wire (6 m/8 m/10 m), Feature: -Male to Male Connection with Detection Wire Cable-służy do podłączenia monitoringu wideo, audio i wideo,wsparcie dla kamery cofania, odtwarzacz DVD, TV-obudowy-Weatherproof for outdoor use-niklowane wtyki dla zapewnienia dokładnego przenoszenia sygnału zawartość opakowania: 1 x 1x RCA kabel 2 x 1x kabel zasilania

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. organizujemy wysyłkę na adres podany przez kupującego, dlatego proszę potwierdzić i sprawdź dane adresowe, które można wypełnić po zakupie.

4. sposób dostawy, który zaproponowaliśmy, to porcelanowa poczta Lotnicza poczta, dlatego, jeśli chcesz wybrać DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS, prosimy o kontakt z nami przed zakupem.

5. serwis transit time świadczona przez przewoźnika, weekendy i dni świąteczne są wyłączone, dlatego czas dostawy może być dłuższy niż obiecaliśmy, szczególnie w okresie wakacyjnym, więc proszę uzbroić się w cierpliwość.

6. wszelkie aktualne informacje o śledzeniu poinformuje cię o tym w porę, można również uzyskać informacje o śledzeniu z oficjalnej strony.

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

1. Jeśli zwrócono nam towar, proszę podać nam numer śledzenia.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu i stanie.

3. Jeśli zamówienia nie przybył na czas, skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy dla ciebie dostawy lub zwrot pieniędzy.

4. Jeśli chcesz zwrot pieniędzy, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta i nie otwieraj spór bezpośrednio.

1. Informacja zwrotna jest dla nas bardzo ważne, dążymy do 100% zadowolenia, jeśli masz jakieś pytania lub problemy, skontaktuj się z nami, możemy rozwiązać je szybko i w jak najlepszy sposób.

2. Proszę, zostaw pozytywny komentarz i daj wszystko na 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, twój wysoka rekomendacja-to nasza motywacja ruszyć dalej, cenimy twój czas, jeśli pozostawisz po sobie pozytywny komentarz

  • Opis
  • Opinie
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • marka: loadok

Nothing came!!

  • 1 / 5
Powrót do góry