LEEPEE 4 szt. samochodowe, chlapacze przednie tylne błotnik błotniki błotnik do Ford/Focus 2 MK2 MK2.5 sedan sedan 2005-2011

zł44.00 zł56.42 Bezpłatny Zwrot

Cecha: 100% nowy i wysokiej jakości wysokiej jakości tworzywa sztucznego, lekki, silny wytrzymałość, dobra miękkość ochrona samochodu z dala od brudu, piasku i innych bezpośrednich oddziaływań na zewnątrz farby łatwy montaż i idealny zamiennik specyfikacja: Materiał: plastik ABS Kolor: Czarny miejsce zabudowy: boki opony wyposażenie:Ford/Focus 2 MK2 MK2.5 sedan sedan 2005-2011 pakiet zawiera: 4 x chlapacze ( 2szt przód + 2 szt. z prawej ) 8 x wkręty

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po weryfikacji płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni,uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki wynosi połowę zarówno sprzedającego, jak i kupującego.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twoje po

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Goodtimemusic.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4.będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta dla wadliwych produktów (za wyjątkiem produktów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY TOWARY Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Goodtimemusic.pl!

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

 • Opis
 • Opinie
 • Rok Modelowy: 2005.2006.2007.2008.2009.2010.2011
 • Długość Produktu: 27cm
 • Typ Towaru: Chlapacze
 • Certyfikacja Zewnętrznych Testów: ce
 • Waga Produktu: 531g
 • Rodzaj Materiału: Tworzywo ABS
 • szczególne cechy: Błotniki Samochodu
 • Szerokość Produktu: 17cm
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Nazwa Modelu: 20827
 • Wysokość Produktu: 17cm

Powrót do góry