zł142.62 zł142.62 Bezpłatny Zwrot

Witamy w SeeMe Technology Co., LTD zniżki dla sprzedaży hurtowej?Jeszcze numery części?Notowanie dla BOM?Aby uzyskać więcej informacji, proszę nie wahaj się skontaktować się ze sprzedawcą SeeMe wszystkie nasze produkty zapewniają gwarancję jakości na jeden rok.

Dziękujemy za wybór SeeMe Technology Co., LTD

Płatność: Usługa Escrow

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące płatności, prosimy o kontakt z nami.

1. proszę dokładnie sprawdzić swój adres przed zakończeniem płatności.Jeśli chcesz wprowadzić jakieś zmiany, prosimy o kontakt z nami.

2. Numer śledzenia zostanie zaktualizowany na Goodtimemusic.pl po tym, jak twój towar zostanie wysłany.

Nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie opłaty celne, podatki lub opłaty, które pochodzą z danego kraju.Aby uzyskać więcej informacji, prosimy skontaktować się z lokalnym urzędem celnym lub nas.

3. Jeśli nie otrzymasz przesyłki w ciągu 30 dni, należy niezwłocznie skontaktować się z nami za pomocą.My odpowiemy w ciągu 24 godzin.

1. Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta.

2. Twoje pięć pozytywną opinię bardzo jest dla nas ważny.Proszę, skontaktuj się z nami natychmiast, jeśli nie jesteś zadowolony z naszego produktu lub usługi, oferujemy najlepszy sposób, aby rozwiązać ten problem.

3. Jeśli nie otrzymałeś od nas żadnej wiadomości w ciągu 24 godzin, proszę sprawdzić swoje wiadomości w skrzynce pocztowej.I spróbuj skontaktować się z nami przez opiekuna handlowego, e-mail lub telefon.Zawsze jesteśmy tutaj, aby zrobić wszystko, co możliwe dla ciebie.Razem budujemy zdrowe, pozytywne i prosperującą społeczność Ali.

  • Opis
  • Opinie
  • Numer Modelu: SPC-03-XLR-51CDA-HW
  • stan: Nowy i oryginalny
  • marka: SMTE
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)

Powrót do góry