Klepsydra Klepsydra 15 Minut Drzewo Wolny Grawerowanie Godziny 10 30 Minut Szklany Zegar Dekoracji Wnętrz, Akcesoria Ozdoby

zł46.42 zł46.42 Bezpłatny Zwrot

Swobodna konfiguracja drewniane górna część jest wykonalne, aby wygrawerować na niej tekst.Jeśli chcesz wydrukować tekst w bazie, proszę zostawić wiadomość tekstu na stronie potwierdzenia zamówienia, należy zwrócić uwagę, nie więcej niż 18 cyfr, zbyt długo, aby wygrawerować na nim.

Wskazówki : 1. może być 10% różnica czasu, jak zwykle, i lepiej, niż standardem. 2. może to być piasek, wiszący na ścianie lub останавливающийся w mniejszych przypadkach, zazwyczaj decyduje się przez potrząsanie lub pomieszczeniem pod światło słoneczne.Pakiet Zawiera:

1 x klepsydra minutnik

Płatność

Możemy przyjąć Western Union, Moneybookers, karty kredytowej, Qiwi portfel,przelew bankowy.

Można używać następujących rodzajów kart debetowych lub kart kredytowych dla płatności za pomocą paypal: Visia MasterCard UnionPay American Express, Discover

Uwagi do karty Union pay: Paypal obsługuje lokalne karty debetowej lub karty kredytowej, UnionPay,rozpoczynające się od "62".przed dokonaniem płatności za pomocą kart UnionPay, proszę skontaktować się z wystawcą karty, aby włączyć usługę płatności online dla tej karty.

Wysyłka twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu czasu obróbki z monitorujący numerem.Proszę, skontaktuj się z nami w celu szybszej wysyłki, jeśli pilnie potrzebujesz przesyłka.Tam może być większe lub mniejsze opóźnienia,tak jak to zagraniczne zakupu, proszę, pamiętaj, że twój czas jest wystrój nie jest skrajnym terminem

Zwrot upewnij się, że prywatna oryginalne opakowanie towaru nie została otwarta, aby można go było sprzedać.Proszę, skontaktuj się z nami w celu rozwiązania, jeżeli otrzymałeś wadliwy lub niewłaściwy towar.

Skontaktuj się z nami skontaktuj się z nami, aby zapytać o tym produkcie, Jeśli masz jakiekolwiek pytania.Byłoby bardzo miło, jeśli możesz powiedzieć nam swój pomysł do przedmiotu, który otrzymałeś szczęśliwym lub nie jest szczęśliwy.Hurtownik lub dystrybutory witają aby sprzedać nasze tapety ovoin.

  • Opis
  • Opinie
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)

Упаковано только в картонную коробку, без пузырчатой пленки. Но пришли целыми. Часы на 30 минут. Очень точные! В верхней части остаются крупинки песка на стенках стекла. Отлично смотрятся на столе.

  • 5 / 5
Powrót do góry