zł78.11 zł78.11 Bezpłatny Zwrot

Opis produktu podstawowy problem każdego oryginalnego szyby polega na tym, że górna krawędź nie może być wyregulowany w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb, a także do rozwiązywania uderzeń i wstrząsów.

Narrator, spoiler, który może być zainstalowany na górnej części oryginalnego ekranu i służyć do regulacji wysokości i kąta nachylenia.

Do jazdy po autostradzie spoiler może być zainstalowana na najwyższym poziomie dla maksymalnej ochrony przed wiatrem i pominięty terenowe lub miejskich warunków jazdy.

Obrotowe dźwignie wyposażone blokowanie manetki, które zostały przetestowane przy prędkościach autostrady, aby utrzymać spoiler w żądanym położeniu.

W razie potrzeby można go łatwo usunąć.Dane techniczne: Spoiler można zamontować i zdemontować bez użycia narzędzi, łatwo dostosować.Ten spojler został zaprojektowany i wykonany z cięcia laserowego i фрезерованных CNC części łatwego precyzyjnego mechanizmu regulacji CNC.Zawiera wszystko, co niezbędne do montażu kolor: Tytan, srebro wymiary: 270 mm x 122 mm, (lxh) kompletacja:

Nadaje się do Honda NC700X 2006-2018

Pakiet zawiera: 1 x spoiler szyby przedniej 1 x aluminiowy blok CNC

  • Opis
  • Opinie
  • Motocykl Robią: Honda
  • marka: Xracingmoto

Powrót do góry