5/szt nowy wielofunkcyjny bezdotykowy winda uchwyt klucz higiena dezynfekcja zapobiec wtórny mechanizm otwierania drzwi pierścień samoobrony

zł27.43 zł74.08 Bezpłatny Zwrot

2020 nowa dostawa bezdotykowy wielofunkcyjny uchwyt windy klucz higiena otwieracz drzwi stalowych dezynfekcja zapobieganie wtórnym kontaktu

Nowy I Wysokiej Jakości

Wielofunkcyjny: może być używany do otwartych drzwi, naciśnij przycisk windy, przycisk bankomatu bez kontaktu.Otwieracz do butelek

Z кремниевым żelowych końcówką, może być używany jako uchwyt z dotykowym ekranem i mini-mapie, łatwo złapać na breloku, brelok pierścień w komplecie nadaje się do wszystkich rodzajów środowiska.Jest to narzędzie do otwierania drzwi i naciśnięciu przycisku windy, aby zapobiec infekcji wirusowej.Materiał: Stop Cynku

Waga produktu: 20 g

5szt klamka ( z брелоком) wysyłka

1.Wyślemy szczegóły wśród 2 dni jak tylko twoja płatność zostanie zakończone.

2.Nie gwarantujemy termin dostawy wszystkich międzynarodowych przesyłek ze względu na różnice w czasie odprawy celnej w poszczególnych krajach i innych czynników .

3.używamy adres Goodtimemusic.pl jako adres dostawy, Proszę potwierdzić adres, zanim zapłacisz.PŁATNOŚĆ

*Akceptujemy płatności Goodtimemusic.pl Escrow, w tym kartę kredytową Visa , kartę kredytową MasterCard , Western Union i inne opcje płatności .Można wybrać w zależności od systemu pay..

*Płatność musi być odebrana w ciągu 1 dnia po złożeniu zamówienia.OBSŁUGA

Gwarancja Zwrotu Pieniędzy W 30 Dni:

1. Jeśli nie jesteś zadowolony z towarem zakupionym u nas, prosimy o poinformowanie nas o tym (e-mail, wiadomość Goodtimemusic.pl) w ciągu 30 dni od daty otrzymania towaru .Pomożemy ci odzyskać i zwrócić towar.Proszę zwrócić uwagę, że koszty wysyłki/opłaty celne (jeśli w ogóle), wydane na taka zamówienie, odnoszą się do kosztów klienta.

2.wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki i przyczynę zwrotu.

3.Ponosimy wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt(y) został uszkodzony w czasie transportu.

4.nie możemy przyjąć zwrot bez uprzedniego powiadomienia.

5.opłaty celne, opłaty za traktowanie przesyłki, koszty wysyłki i ubezpieczenia nie są zwracane.

Gwarancją Dostawcy:

*Oferujemy ograniczoną gwarancję producenta na rok na wadliwe części( za wyjątkiem części , uszkodzonych od niewłaściwego użycia , nadużycia, zaniedbania lub wypadku po otrzymaniu ) .

1. Twoje zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.Proszę, zostaw pozytywny komentarz i postaw nam ocenę 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.

2.Usilnie prosimy Cię, proszę, nie zostawiaj negatywną opinię lub otworzyć wszelki wypadek, zanim skontaktujesz się z nami, jeśli nie masz pakiet na jakiś czas lub nie jesteś zadowolony z naszego towaru po jego otrzymaniu.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie .

3. Oczekujemy wysokich standardów jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta.

  • Opis
  • Opinie
  • Numer Modelu: Przydatne narzędzie Drop shipping
  • marka: ELESESAFE
  • Klasyfikacja: Rękawice typu płaskiego
  • Materiał: stal nierdzewna

Good quality. Fast shipping.

  • 5 / 5

very good quality and very fast shipping. Recommend the store and seller. Thanks

  • 5 / 5

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Super!!!

  • 5 / 5
Powrót do góry