zł339.16 zł339.16 Bezpłatny Zwrot

Opis Informacje:

Zawór Elektromagnetyczny

W magazynie

Nr Części: 0419 9900

Napięcie prądu : 12V

Zastosowanie: Deutz

Gwarancja:1 Rok

Uwaga: jest to zamiennik, a nie oryginalne szczegół, ale może dobrze pracować dla ciebie !

Gwarancyjna Informacje:

Wszystkie wadliwe / niefunkcjonalne elementy mogą być zwrócone do zwrotu w ciągu 365 dni od daty zakupu.Skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub za pośrednictwem systemu wymiany wiadomości Goodtimemusic.pl (najlepiej), aby uzyskać instrukcje dotyczące zwrotu towaru.Wszystkie zwracane części, które zostały naruszone / uszkodzone / zmienione lub są niekompletne, nie podlegają zwrotowi i zostaną zwrócone klientowi jak jest, jako takie, zwrot pieniędzy nie jest możliwy.

Wszystkie nowe / nieużywane części mogą być zwrócone do zwrotu w ciągu 30 dni od daty zakupu.Koszt dostawy nie podlega zwrotowi.Kupujący ponosi odpowiedzialność za koszty wysyłki, aby zwrócić produkt, jeśli tylko przyczyna zwrotu nie jest wynikiem błędu dostawy w naszym imieniu.

Informacje o dostawie: 1.proszę, upewnij się, że twój adres i dane kontaktowe są dokładne i prawidłowe. 2.Mamy nadzieję, że przybędzie na czas, ale tak jak to międzynarodowa wysyłka, czas dostawy będzie silnie zależeć od firmy logistycznej i lokalnych klientów lub obowiązków. 3.Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy wynikające z usługą dostawy, takie jak wypadek, opóźnienia lub inne pytania. 4.wszelkie opłaty importowe są na odpowiedzialność kupującego.

Opinia: twoje zadowolenie to nasz cel, i opinia jest dla nas bardzo ważne.Proszę zostaw komentarz na 4 lub 5 gwiazdek, będziemy ci bardzo wdzięczni.Proszę, skontaktuj się z nami, zanim zostawić neutralną opinię lub negatywną opinię.My odpowiemy w ciągu 24 godzin.

  • Opis
  • Opinie
  • Numer Modelu: 04199900, 0419-9900, 0419 9900
  • marka: КЕПТГО

Powrót do góry