3 W DIY Voice Recording Box Message Box moduł czysty dźwięk dla wypchanych zwierząt/prezent/zabawka DIY Voice Message Box moduł nagrywania

zł25.05 zł35.79 Bezpłatny Zwrot

3W DIY Voice Recording Box Message Box Module Clear Sound, aby wypchanych zwierząt/prezenty/zabawki

Cechy: szeroki zakres zastosowań: nagrywarki zabawki, pudełka, kreatywne rzemiosło, исповедальные artefakty, reklama itp. Jakość dźwięku jest wyraźny, a dźwięk głośniej, osiągając 3 Watów.skrzynia do nagrywania, może być umieszczona w pluszowe lalki lub innych zabawek, może pomóc ci wyrazić emocje lub wiadomości podpowiedzi, znacznie zwiększając przyjemność i funkcjonalność zabawki.Posiada 2 przyciski, czerwony przycisk służy do nagrywania, a czarny przycisk jest używany do odtwarzania.Obsługa bardzo długich wpisów, do 2/4 minut, znacznie przewyższa podobne produkty.

Specyfikacja:

Typ: skrzynia wpisy DIY

Podczas odtwarzania nagrania: 2 minuty / 4 minuty (opcjonalnie)

Akumulator: 3 * 1.5 V bateria AAA ( nie dołączone )

Przycisk odtwarzania: Naciśnij przycisk, aby rozpocząć odtwarzanie nagranego dźwięku (czarny z linii przycisków)

Przycisk nagrywania: czerwony z linią przycisku

Długość kabla zasilającego: ok. 130mm

Rozmiar pudełka nagrywania: około 68 * 61 * 29 mm

Listę pakietów:

1 * Zapisz Pudełko

Uwaga:

1. Proszę zwrócić uwagę, że w opakowaniu nie ma baterii.

2. Proszę, pozwól mały błąd ze względu na pomiar ręczny.

3. różne kolory monitora mogą być różne.Dziękuję za twoje dobre zrozumienie.

Instrukcje:

Q1. jak zrobić konto?

A: operacje zapisu i odtwarzania:

Naciśnij przycisk nagrywania, usłysz dźwięk "Di", aby puścić przycisk nagrywania, a następnie porozmawiaj z mikrofonem w granicach 5-10 cm, aby rozpocząć nagrywanie, naciśnij ponownie przycisk nagrywania, usłysz dźwięk "Didi", a następnie zwolnij przycisk nagrywania, wskazując, że nagrywanie zostało zakończone.Następnie naciśnij ponownie przycisk odtwarzania, aby odtworzyć nagrany w tej chwili dźwięk.Podczas odtwarzania naciśnij przycisk odtwarzanie jeszcze raz, aby zatrzymać odtwarzanie dźwięku.

Q2. jeśli mamy zły głos, czy możemy go zastąpić?

Odpowiedź: Tak, można nacisnąć przycisk nagrywania do ponownego zapisu.

Q3. Jak usunąć wpis?

Odpowiedź: Naciśnij i przytrzymaj przycisk nagrywania, nie pisz, gdy usłyszysz dźwięk "Di", puść moją rękę.Następnie naciśnij przycisk nagrywania do ponownego zapisu.

4. przycisk z czerwonym przewodem-jest to przycisk nagrywania, a przycisk z czarnym przewodem-jest to przycisk odtwarzania.

O płatność:

Wspieramy następujące sposoby płatności.Wszystkie płatności dokonane na Goodtimemusic.pl, są przetwarzane przez Alipay.

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

O wysyłce:

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój ładunek w ciągu tego okresu, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

8. jesteśmy sprzedawca nie odpowiadamy za przywóz, cło, kupujący jest odpowiedzialny za to.Każdy spór, wywołany tym, jest nieuzasadnione.

9. BR kupujący, proszę podać cpf lub cnpj, będzie lepiej, aby go szybciej.Dziękuję

Zwrot towaru i pieniędzy:

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

  • Opis
  • Opinie
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Numer Modelu: Moduł Nagrywania
  • Dowód: NIE
  • marka: Młodość?

Powrót do góry