100 szt./lot 5pin RGBW złącze 5 pin needle male type double 5pin DIY small part for LED RGBW/RGBWW 5050 LED strip,LED tape

zł15.90 zł18.09 Bezpłatny Zwrot

100 szt./lot 5pin RGBW connector 5 pin needle male type double 5pin DIY small part for LED RGBW/RGBWW 5050 LED strip,LED tape

Opis:

- Nowa: LED 5pin RGBW/RGBWW connector double 5pin DIY

- Typ: podwójne złącze 5-stykowe

- Łatwy w użyciu dla elastycznej taśmy LED SMD 5050 RGBW/RGBWW

- Nie trzeba lutować

- Typ złącza: 5-pin RGB-złącze

- Okrągły: 0,6 mm

- Odległość igły: 2,54 mm

- Materiał: szpilki pokryte miedzią

- Kolor: Czarny

- Zastosowanie: do łączenia taśm led RGB (lub coś innego, co można wymyślić)

- W pakiecie all inclusive:100pcs 5-pinowe złącze RGBW/RGBWW igła

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

8. Czas Dostawy:

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Goodtimemusic.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem produktów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Goodtimemusic.pl!

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

 • Opis
 • Opinie
 • Średnia żywotność (godz.): 50000
 • Napięcie: 12V
 • Numer Modelu: 4-pinowy kabel RGB
 • Źródło Zasilania: DC
 • marka: HSHZSDL
 • Typ Towaru: Striptiz
 • Pobór mocy (W/m): Inne
 • Wodoodporny: TAK
 • Dowód: ROHS
 • Typ taśmy: SMD

Powrót do góry