zł269.61 zł269.61 Bezpłatny Zwrot

Nie zawiera ov7725, należy zakupić osobno.Jeśli potrzebujesz, skontaktuj się z nami

Wprowadzenie modułu produktu

Moduł ten wykorzystuje technologię " czarnego złota, wszystkie patche.Kamera tego modułu może być usunięty, aby ułatwić wymianę aparatu do różnych scen wizualnych zastosowania.Później coraz więcej i więcej modułów kamer i innych głównych platform zarządzania będą dostępne do zgodności.

Płyta główna Openmv: useSTM32H743, częstotliwość podstawowa 400M.It to rozszerzalny, oparty na pythonie upgrade modułu maszynowego widzenia, który może łatwo uruchomić gotowe algorytmy śledzenia kolorów, rozpoznawania twarzy i wykrywania algorytmów wizyjnych.Ponadto, nowa wersja Openmv pochodzi z нейросетевым frameworkiem CNN (oparte na frameworku głębokiego uczenia caffe), który może szybko uruchomić cifar10, Cifar10.Smile i inne modele zostały wykorzystane do wykrywania zwierząt i cyfrowego wykrywania.Wsparcie wymiennego modułu kamery.

Moduł kamery 0V7725: moduł kamery 30w, wsparcie maksymalnej rozdzielczości wyjściowej VGA, liczba klatek na sekundę do 90 klatek na sekundę

Moduł kamery 0V9650: moduł kamery pikseli 130W, wspiera rozdzielczość maksymalna SXGA, do 15fps.Automatyczna ekspozycja, самоусиление, самобалансировка itp. obsługuje wyjście danych w odcieniach szarości i RGB565.

Moduł kamery 0V2640: moduł kamery pikseli 200W, utrzymując maksymalny wyjście rozdzielczości VGA, najwyższą częstotliwość 40fps; tryb JPEG obsługuje rozdzielczość UXGA fast.Support obrazu dowolne skalowanie, wsparcie odcieni szarości, wyjście danych RGB565\JPEG.

Moduł kamery Grayscale MT9v034: moduł aparatu, który obsługuje globalny migawka, idealnie nadaje się do precyzyjnej obsługi wizualnej.Obsługiwany jest tylko wydruk w odcieniach szarości.Stabilna częstotliwość wyjściowa klatek 90 klatek na sekundę w rozdzielczości VGA/QVGA.Częstotliwość wyjściowa do 200 klatek na sekundę w rozdzielczości QQVGA i wyjściowa częstotliwość odświeżania 400 klatek na sekundę w formacie QQQVGA..

\

\

\

\

'

  • Opis
  • Opinie
  • DIY dostawy: ELEKTRYCZNY

Powrót do góry