zł37.39 zł47.36 Bezpłatny Zwrot

Opis

● Nazwa produktu: ciśnienie w oponach

● Numer części: 56029527AA

● Inny numer części: 56029527AA

Kompatybilność

Nadaje się do:

Do 2012-2013 Roku Chrysler 200 (433 Mhz)

Do 2008 Chrysler 300 (433 Mhz)

Po Latach 2008-2012 Chrysler Town & Country (433 Mhz)

Dla 2008-2009 Chrysler Sebring (433 Mhz)

Na Lata 2009-2017 Dodge Journey (433 Mhz)

Dla 2012-2013 Dodge Avenger (433 Mhz)

Dla 2011/2012 Dodge Caliber (433 Mhz)

Po Latach 2008-2012 Dodge Grand Caravan (433 Mhz)

Do 2008 Dodge Charger (433 Mhz)

Do 2008 Roku Dodge Magnum (433 Mhz)

Uwaga: jedynym sposobem, aby mieć 100% pewność,że element będzie pasował do twojego samochodu, to sprawdź swój oryginalny numer części, można również skontaktować się z lokalnym sprzedawcą lub wysłać mi e-mail za pomocą.

Obraz

Sposób płatności

●Akceptujemy płatności Paypal , kartą Cresit , przelewem bankowym i innymi płatnościami, które obsługuje Goodtimemusic.pl .

●Proszę dokonać płatności w ciągu 19 dni po zakończeniu aukcji.

●Proszę, wymień swoje specjalne wymagania (kolor, pakiety, cena deklaracji itp.), Po dokonaniu płatności, lub wysłać do nas wiadomość.

Celne podatki

Klienci Międzynarodowi Uwaga :

Cła importowe , podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

Dla niektórych krajów,takich jak: Rosja, Argentyna i GreeceDenmark,Finlandia, Izrael, Brazylia, Nowa Zelandia.odprawa celna jest bardzo surowy, klient jest zobowiązany do współpracy w trakcie procesu, i czy jest jakiś podatek, klient musi pokryć go.Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji / zakupu.

Jak zwykle,możemy zrobić wszystko, co możliwe,aby pomóc ci zauważyć niższą cenę na opakowaniu, jeśli to nie zadziała, proszę pamiętać, że nie jest to Odpowiedzialność sprzedawcy.

Wysyłka i dostawa

●Zwykle, będziemy wysyłać i pobierać śledzący pokój w ciągu 24 godzin po zakończeniu płatności zamówienia.

Przeprowadzimy surową opakowanie, aby zapewnić, że twoje produkty są bezpieczne.

●Wysyłamy tylko potwierdzone zamówienia addresses.więc proszę, upewnij się, że twój adres zamówienia zgodny z adresem dostawy .proszę, daj nam znać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.

●Czas dostawy zależy od przewoźnika dostawy, urzędu celnego i pocztowego wysyłania miejsca docelowego i innych czynników.

Jeśli nie otrzymałeś towar w ciągu 40 dni roboczych od daty nadania, prosimy o kontakt z nami w pierwszej kolejności.Będziemy śledzić przesyłkę i postaramy się zrobić wszystko, co możliwe,aby pomóc jak najszybciej, tylko ujemne sprzężenie zwrotne bez komunikacji nie pomoże rozwiązać problem.

Zasady zwrotu

●Uszkodzenia lub straty podczas transportu będą rozpatrywane odpowiednimi roszczeniami przewoźnika uszkodzenia/utraty przesyłki.Wymiana nie zostanie wysłana do momentu, gdy reklamacja nie zostanie zatwierdzony.Proszę, skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji.

●Zwrot dokonuje się w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez kupującego towaru.

●Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu , musisz podać nam numer śledzenia przesyłki , przyczynę zwrotu i identyfikator Goodtimemusic.pl .

Kontakty

●Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się nad e-commerce w ciągu wielu lat.Zadowolenie Custmer - naszym celem nr 1.

●Jeśli masz jakieś pytania, proszę nie wahaj się napisać do nas e-mail, a my odpowiemy jak najszybciej.A my postaramy się go rozwiązać w możliwie najszerszym zakresie.tylko ujemne sprzężenie zwrotne bez związku, nie może pomóc rozwiązać problem.

Opinie

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze pozytywne opinie na temat Pięciu gwiazdach .Proszę nie wystawiać negatywnych lub neutralnych komentarzy, bez jakiegokolwiek kontaktu.dlaczego nie znaleźć przyjazny dla użytkownika sposób na rozwiązanie problemu?Wierzę, że każdy problem może być rozwiązany za pomocą naszego dobrej komunikacji.

Czekamy na możliwości służyć państwu dobrymi produktami i obsługą.

Razem tworzymy więcej!

  • Opis
  • Opinie
  • marka: Sorgo
  • Typ:
  • Nr Części Producenta:
  • Producent:
  • Kolor:
  • Numer Modelu: 56029527AA
  • Materiał: STANDARD

Smooth Transaction, Great Seller, Thanks !

  • 5 / 5
Powrót do góry