Skrót opaski kablowe hurtownia 3X100mm plastikowe самоблокирующиеся opaski kablowe etykiety etykiety 1000 szt./paczka biały

zł77.37 zł77.37 Bezpłatny Zwrot

Nazwa : skrót opaski kablowe rozmiar : L100mmx W2.5mm rozmiar etykiety : 13mm*18mm ilość : 1000pcs/bag (wartość błędu w granicach%2) Kolor :biały materiał :100% świeże nylon 66,94 V-2,certyfikat UL,odporna na wysokie temperatury,эрозионный kontrolę,insulatewell i nie jest narażony na starzenie.

Aplikacji :

Powszechnie używane i związane TV, komputer i inne wewnętrzne okablowanie, urządzenia, oświetlenie, elektryczne, elektroniczne zabawki i inne produkty w ramach linii stałych, urządzenia mechaniczne, olej rura stałe, stałe linie kablowe na statku, rowerowa opakowania, pojazdu lub łączenie innych obiektów mogą być również wykorzystywane w rolnictwie, ogrodnictwie, rzemiosła i innych związanych przedmiotach, ale również dla Europy i innych krajów, różnych supermarketów, hipermarketów i innych celów.Produkt posiada szybki хлестку, dobrą izolację slip zakaz twardych, prostych w użyciu funkcji.

Klienci Międzynarodowi Uwaga:

1. )towary są wysyłane z Chin.

Wyślemy przesyłkę lotniczą poczta wieloryba lub lotniczą poczta Hongkongu,

większość krajów przyjedzie przesyłkę w ciągu 10-25 dni roboczych.

Także,możemy wysłać towar Chinami ekspresowym lub Chinami EMS ,najwięcej counry będzie przyjechał paczka w 7-15 dni roboczych.koszt wysyłki, prosimy o kontakt z nami.

Termin dostawy zależy od miejsca docelowego i innych czynników, może potrwać do 30 dni roboczych.

Proszę, skontaktuj się z nami w ciągu miesiąca, jeżeli towar nie przybył.

2) cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

3).Wszystkie zamówienia są zazwyczaj dostarczane są w ciągu 2 dni roboczych po dokonaniu płatności.

4).wysyłamy towar tylko z potwierdzoną adresem url wskazanym Goodtimemusic.pl.Zanim zapłacisz, proszę, upewnij się, że twój adres w Goodtimemusic.pl pokrywa się z adresem, na który chcesz wysłać do nas

5) prosimy o kontakt z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

6) wyślemy towar na adres, który podałeś podczas składania zamówienia, a nie adresu do wysyłki Goodtimemusic.pl.Towary mogą być połączone w jeden fakturę, ale całkowity koszt wysyłki będzie równa kwocie kosztów wysyłki i obsługi każdego towaru.

  • Opis
  • Opinie
  • Numer Modelu: 3x100 mm
  • Pomiar: 2,5 mm szerokości * 100 mm długości
  • Składnik: 100% Nowy Nylon66
  • Typ: Samohamowny zamek
  • marka: NoEnName_Null
  • Materiał: Nylon

good product, fast delivery

  • 5 / 5
Powrót do góry