zł61.54 zł77.91 Bezpłatny Zwrot

Cecha: Odkryj stare kasety w podróży.Konwertuj swoje stare stoły taśmy i kasety do odtwarzacza MP3 w celu odtwarzania na ipoda/odtwarzacza MP3 lub nagrać na płytę CD.przenośna konstrukcja zmieści się praktycznie w każdej torbie i pozwala odtwarzać i przesyłać dane w dowolnym miejscu.Plug and play USB-urządzenie, żadnych sterowników nie jest wymagana.Elastyczna bateria lub USB-zasilanie.Jest dostarczany z oprogramowaniem taśmy konwertera, który poprowadzi cię za pośrednictwem bieg.Wyjście audio pozwala na słuchanie muzyki w stereo, słuchawek lub innego systemu głośników.

Opis:

Kategoria produktu:USB-odtwarzacz kasetowy

USB-odtwarzacz kasetowy-to przenośny USB-magnetofon, który współpracuje ze wszystkimi rodzajami taśm.Posiada łatwe w użyciu złącze USB do konwersji muzyki na swoich taśmach w pliki MP3.Można słuchać plików MP3 na komputerze, przesłać je na swój przenośny odtwarzacz muzyczny lub nagrać je na płytę cd i słuchać w samochodzie, jego przenośny rozmiar pozwala zmieścić się w niemal każdej torbie i pozwala na odtwarzanie i strumieniowe przesyłanie muzyki w dowolnym miejscu.

Działa na baterie lub USB-zasilacz po podłączeniu do komputera do elastycznej pracy.Ten potężny, ale łatwy w użyciu program pomoże ci przenieść swoją muzykę i może integrować się z twojej biblioteki muzycznej iTunes.

W dodatku do przesyłania swoich taśm, USB, magnetofon odtwarzacz ma wyjście audio, który pozwala słuchać na swoim stereo, słuchawki lub inne głośniki w ciągu kilku godzin zabawy!

Wymagania Systemowe

Jeden dostępny port USB2.0, Procesor Pentium 4 lub wyższy.

512 MB pamięci ram lub wyższy, 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym

CD-ROM do instalacji

Windows 2000, XP, Vista, Seven,8,10

źródło zasilania

Możesz uruchomić magnetofon, odtwarzacz USB, baterie lub USB-zasilanie KOMPUTERA.

Przesuń przełącznik z powrotem, aby otworzyć USB-odtwarzacz kasetowy.Otwórz kieszeń akumulatora, włóż baterię 2*AA, upewnij się, że jest poprawnie podłączona, i wymienić komorę baterii.Lub podłącz złącze USB urządzenia do portu USB magistrali PC.

List przewozowy:

1x USB odtwarzacz kasetowy

1x kabel USB

1x płyta cd z oprogramowaniem

1x instrukcja obsługi

1x słuchawki

Uwaga:światła fotografowanie i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor elementu na zdjęciu trochę różni się od rzeczywistego.Dopuszczalny błąd podstawowy pomiaru wynosi +/- 1-3cm

  • Opis
  • Opinie
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • marka: TWISTER.CK
  • Pakiet: TAK
  • Numer Modelu: usb odtwarzacz kasetowy

Powrót do góry