2szt ryzyko stop tytanu rower zacisk dźwignia śruby ultra M5*25 mm rowerowe śruby rozszerzone dla SHIMANO XT M8000 jazda na Rowerze części

zł29.31 zł58.61 Bezpłatny Zwrot

Instrukcje dla kupujących

1. Kiedy złożyć zamówienie, Proszę wybrać sposób dostawy i zapłać za zamówienie, w tym koszt dostawy.

2. zamówienia będą realizowane w ciągu 3-7 dni po zakończeniu płatności.

3. koszt dostawy nie obejmuje żadnych podatków w imporcie, a kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne.

4. Proszę zwrócić uwagę, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, opłaty i podatki na import do kraju.Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy.Nie będziemy zwracać koszt wysyłki za odstąpienie od dostawy.

5. Wysyłamy tylko do potwierdzoną adresem zamówienia, twój adres zamówienia musi być zgodny z twoim adresem dostawy.

6. nie gwarantujemy termin dostawy wszystkich międzynarodowych przesyłek ze względu na różnice w czasie odprawy celnej w poszczególnych krajach.Ale jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 60 dni (Brazylia 90 dni) od płatności, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta !

Feedback/Gwarancja:

Wszystkie produkty są w 100 stóp oryginalnych nowych i przetestowane przed wysyłką.

Twoje zadowolenie - nasz ostateczny cel.Jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług, proszę zostawić nam pozytywną opinię i 5 gwiazdek.

Jeśli masz problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami, zanim zostawić jakiś komentarz.

Na wszystkie maile odpowiemy tak szybko jak to możliwe.Proszę, proszę, wyślij ponownie e-mail lub skargę kierownikiem, jeśli nie otrzymasz naszą odpowiedź.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać każdy problem i zapewnić państwu lepszą obsługę klientów.

  • Opis
  • Opinie
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)

Powrót do góry