110V-240V Ip44 Outdoor 180 stopni 50/60 Hz Security Pir Motion czujnik ruchu czujnik przełącznik czujnik ruchu na podczerwień przełącznik

zł32.67 zł49.51 Bezpłatny Zwrot

Źródło zasilania:110-240v ac;kąt wykrywania:180°; odległość wykrywania:10+/-2 m;częstotliwość zasilania:50 Hz;światło otoczenia:3-2000LUX(regulowany)

Nominalne obciążenie:1200 W (obciążenie rezystancyjne,takie jak żarówka);300 W (obciążenie indukcyjne, takie jak led, energooszczędna lampa );temperatura pracy:-20~+40;opóźnienie czasu:min:10 s +/- 3 sek;Max:8мин +/- 2min;pobór mocy:0,45 W (praca);0,1 W (statyka);wilgotność:mniej niż 93%RH

Wysokość zabudowy:1.8 m-2.5 m;prędkość wykrywania ruchu:0.6-1.5 m/s;stopień IP:IP44(odpowiedni do krytego i podłogowego);przyjmuje najlepszą wstępną infrared ludzką indukcję i optycznie technologię.Energooszczędny wyłącznik oświetlenia,wysoka czułość.Automatyczny,wygodny,bezpieczny,oszczędny,praktyczny.Może automatycznie określić dzień i noc.Łatwy w instalacji,szerokie zastosowanie.

Przy wyborze miejsca instalacji, należy wziąć pod uwagę następujące kwestie:czujnik przeznaczony jest na optymalną pracę przy montażu na wysokości 2,5 m nad poziomem ziemi;należy unikać instalacji w pobliżu drzew lub krzewów,co może prowadzić do fałszywego wyzwolenia w surowej wietrznej pogody;należy unikać podawania lub lokalizacji w pobliżu źródeł ciepła,takich jak grypa lub тепловыделяющие urządzenia,co może prowadzić do fałszywego wyzwolenia;należy unikać instalacji elektronicznych zakłóceń srong, które mogą prowadzić do fałszywego wyzwolenia.

kolor:biały

Materiał:ABS

Rozmiar około:10*7 cm

Zawartość Opakowania:

1 x 180 stopni podczerwieni sensor ruchu

Tylko powyższe treści pakietu, inne produkty nie są wliczone w cenę.

Uwaga: światła fotografowanie i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor elementu na zdjęciu trochę różni się od rzeczywistego.Dopuszczalny błąd podstawowy pomiaru wynosi +/- 1-3cm

O nas

Zapewniamy dobry produkt w najlepszej cenie,wspieramy zamówienie hurtowe dostawy/spadek

1. dla zamówienia dostawy towarów spadki, proszę zwrócić uwagę na"zamówienie dropshipping", będziemy ustalać priorytety.

2. dla hurtowych zamówień dostawy/spadek, jeśli masz jakiekolwiek pomysły na temat kosztów lub opakowaniu,prosimy o kontakt z nami w góry, będziemy dostarczać państwu najlepsze usługi, aby spełnić twoje wymagania.

O Płatność

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas płatności, prosimy o kontakt z Centrum obsługi klienta Goodtimemusic.pl, aby skontaktować się za pomocą:

O Dostawach

1.wyślemy zamówienia jak najszybciej, w ciągu 2-5 dni(za wyjątkiem weekendów i świąt narodowych), jak tylko twoja płatność zostanie zakończona w porządku.

2.proszę, wpisz swój pełny adres dostawy z prawidłowym numerem telefonu i kodem pocztowym, szczególnie klienci z Rosji i Białorusi, Proszę potwierdzić swoje imię i nazwisko.

3.Proszę zwrócić uwagę, że nie ponosimy odpowiedzialności za cło.Proszę dokonać odprawy celnej samodzielnie.

4.oferujemy również jak pocztowego dostawę, jak i ekspresową dostawę.Dla większości krajów pocztowy dostawa trwa około 25-35 dni roboczych, a dla niektórych krajów, takich jak Brazylia, Peru, - więcej.

Ekspresowa wysyłka obejmuje DHL, EMS, Goodtimemusic.pl Premium Wysyłka i specjalne linie, takie jak Aramex.To trwa około 7 dni.(To będzie opóźnienie,jeśli twój kraj zmierzy się z pewnym problemem,strajkiem pracowników, problemem pogoda i tak dalej.)

O послепродажном obsłudze

Jesteśmy wiarygodnym sprzedawcą, i mamy nasz profesjonalny serwis pogwarancyjny dla wszystkich naszych zwyczajów.Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia,proszę ,skontaktuj się z nami w góry, zawsze będziemy tutaj, aż pojawi się szczęśliwy odpowiedź.

O Sprzężenia Zwrotnego

1. proszę, sprawdź, czy opakowanie i towar, gdy dostaniesz dokładnie, aby upewnić się, że nie ma żadnych problemów.

2. Jeśli masz jakieś problemy lub nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego service,proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Możemy rozwiązać ten problem, aby cię zadowolić.

3. Jeśli nie ma żadnych problemów, proszę zostawić nam 5 gwiazdek pozytywne opinie.

  • Opis
  • Opinie
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Numer Modelu: czujnik ludzkiego ciała
  • Dowód: NIE

Powrót do góry