V-117 AUX Bluetooth 5.0 Combo Speaker Surround Soundbar, subwoofer, głośnik głośniki do PC laptop domowy, samochodowy głośnik Altavoz

zł59.90 zł105.07 Bezpłatny Zwrot

Opis:

Bluetooth Home Audio planszowa głośniki do notebooków, komputerów PC, tabletów i smartfonów, zgodna z Xiaomi, huawei, samsung, iPhone, itp.

【Gumtree wymienny projekt】

Głośnik V-117 PC jest nie tylko technicznie innowacyjny, ale i innowacyjny design.W przypadku z obudową wybraliśmy wysokiej jakości ABS-lakier, który gwarantuje trwałość i ochronę przed zużyciem.Ponadto, można połączyć je w jeden głośnik lub podzielić na dwa głośniki, aby cieszyć się jakością dźwięku stereo.

【Bezprzewodowa Łączność Bluetooth 5.0】

Popularne głośniki komputerowe do półek z książkami teraz można korzystać bez problemów z kablami.Wystarczy połączenie z iPhone, Android, tabletu, komputera PC lub Mac.

【Bogaty i krystalicznie czysty dźwięk】

Wysoki dźwięk i ciężkie basy z głośników multimedialnych wypełnić pokój z dużą ilością muzyki, przechodzącej przez jasny i wyraźny dźwięk stereo, który zapewnia bardziej przyjemny dźwięk stereo, zamienia pulpit lub laptopa do systemu dźwięku.Te gładkie i stylowe głośniki komputerowe z zasilaniem z USB 3W x 2 wypełniają pokój muzyką, filmami lub grami komputerowymi.

【Prosta praca w trybie AUX & BT】

Plug and play USB, nie ma potrzeby baterie lub przewodzie zasilającym.Efektywna odległość może wynosić do 10 m / 33 stopy, jest zgodny z większością urządzeń bluetooth, możesz przesyłać muzykę z komputera na urządzenia multimedialnego bezpośrednio na głośniki komputera.

【Obracanie Pokrętła Głośności】

Można nacisnąć pokrętło na głośniku, aby regulować głośność.Obróć w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, aby zwiększyć głośność, obróć przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, aby zmniejszyć głośność.

【Zaawansowany mikrofon i słuchawki】

Zgodność z rozszerzonym mikrofonem i słuchawkami.Połącz różowy przewód do mikrofonu i zielony przewód do słuchawek.

【Kompatybilność z wieloma urządzeniami】

Jest kompatybilny z iPhone, tabletów, smartfonów, odtwarzaniem dźwięku laptopów, komputerów PC, odtwarzacza Mp3, idealnie nadaje się do domu, sypialni, kuchni, łazienki, samochodu, imprez.

Dane techniczne:

Specyfikacja

Wersja głośnika: Wersja Bluetooth / wersja AUX

Wersja Bluetooth 5.0:

Moc wyjściowa: 3w * 2

Kanał: 2.0

Odległość pasma przenoszenia: 10 m

Dioda led: niebieski wskaźnik zasilania

Regulacja głośności: wsparcie

Obsługa: zewnętrzny mikrofon i słuchawki

Waga: 0,53 kg

Rozmiar: 59 * 65 * 149 mm * 2

Pakiet Zawiera:

1 * połączone głośniki V-117

1 * instrukcja obsługi

Uwagi:

Uwaga

Jeśli potrzebujesz funkcji Bluetooth, wybierz wersję Bluetooth do zamówienia.Jeśli potrzebujesz tylko kabel pomocniczy wersja, Proszę wybrać wersję bez Bluetooth.A wersja Bluetooth obsługuje przewodowe AUX i Bluetooth.

  • Opis
  • Opinie
  • Typ Towaru: rzecznik
  • Pakiet: TAK
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Numer Modelu: -
  • Materiał: Plastik
  • marka: сентехия

Powrót do góry