IKKO ARC ITB05 Bluetooth 5.0 Receiver Dual AK4377 DAC Balanced in-Ear Monitor/wzmacniacz słuchawkowy MMCX Sports Upgrade Cable

zł504.05 zł720.09 Bezpłatny Zwrot

Połączone odbiornik Bluetooth i DAC/wzmacniacz słuchawkowy symetryczne przepustnicy formaty używają doskonała jakość projektu w celu zapewnienia wysokiej jakości odtwarzania dźwięku.

Kaskady przekształcenia i wzmocnienia ITB05 opierają się na kilku niezależnych układów DAC AKM AK4377, z których każdy steruje kanałem dla w pełni symetrycznego wyjścia.Taka architektura zapewnia wysoką jakość, dokładność i przejrzystość dźwięku przy znacznym obniżeniu poziomu hałasu.

Chip Qualcomm QCC3034 umożliwia odbieranie Bluetooth 5.0 dla zapewnienia wysokiej stabilności sygnału.Ponadto, ostatni kompatybilny ze standardowymi kodekami Bluetooth SBC i AAC, a także aptX i APTX-HD wysokiej jakości transmisję bez opóźnień, aż do 24-bit 48 khz dla aptX HD.

Skórzana torba do przechowywania i odpinany wieszak do uszu zawarte w specyfikacji dla tej rodziny produktów

Nazwa firmy IKKO kompatybilne urządzenia monitor waga produktu 12,0 uncji numer modelu ITB05 nr części ITB05

O Klan Ikko:

IKKO stara się promować nową koncepcję "wolności" i wysokiej precyzji odtwarzania dla miłośników muzyki w kontekście szybkiego rozwoju współczesnej muzyki cyfrowej.

IKKO stara się zintegrować nową erę koncepcja cyfrowego życia w ciągłych innowacji, przynosi doskonałą jakość obrazu oraz doświadczenie.

Filozofia projektowania IKKO:

Dzięki naszemu znakomitemu doświadczenie w pracy z produktami nasza misja i wartości były całkowicie nowymi interpretacjami.Dzięki koncepcja produktu współcześni ludzie są ściśle zintegrowane z życia "mobilnego internetu".

Prosta i jasna działalność, naturalny i przyjazny dla użytkownika doświadczenie, nasz projekt produktu szeregowy wybór.W tym samym czasie.Wymagamy, aby wszystkie projekty produktów, procesów i wydajności były obsługiwane na bieżąco i stale aktualizowane.

IKKO stale bada estetykę życia i stale reprezentuje świecie koncepcji produktów bieżącej epoki, pozwalając konsumentom w pełni cieszyć się radością życia nieoczekiwanych sposobów.

To, na czym nalegamy, to zmusić IKKO, aby przynieść wam świat zmysłowy i dotknąć duchowego doświadczenia muzyki z najwyższą jakością i prostotą.

Doskonały ergonomiczny design:

Opierając się na szerokim spektrum ergonomicznych zasad projektowania i modelowania danych z badań na zużycie, IKKO opracowuje wysokiej jakości wygląd i doświadczenie w pracy produktu

Ostateczne dążenie IKKO do produktów znajduje odzwierciedlenie w jej wymaganiach co do wszystkich szczegółów

Doskonałe metody ustawienia:

Ikko posiada bogate doświadczenie w konfiguracji dźwięku, aby zapewnić, że efekty techniczne każdego produktu jest dość imponujące.

Ikko w pełni wykorzystuje efekty technologii i dokładnie poleruje każdy szczegół, aby spełnić wysokie wymagania co do jakości dźwięku.

 • Opis
 • Opinie
 • DSD (Direct Stream Digital): TAK
 • Zalecany Maksymalny Impedancja Słuchawek: 32 Ohm
 • Wbudowany akumulator: No
 • Typ: Mini-Wzmacniacz
 • Typ Wyjścia: Mikro-USB
 • Bluetooth: No
 • PCM: TAK
 • Wi-Fi: No
 • Typ Sygnału Wejściowego: Mikro-USB
 • marka: NADZIENIE

Powrót do góry