zł141.06 zł148.48 Bezpłatny Zwrot

LM149 24/12 vdc wodoodporny dojazdowe bramy bramy elektryczne silnik zatrzask zamek spadek śruba do bram podwójne lub jeden arkusz

Uwaga: elektryczny zamek zwiększa bezpieczeństwo twoich bram, i jest bardzo zalecane, jeśli masz zwierzęta lub mieszkasz w obszarach narażonych na silne wiatry, gdy długość bramy przekracza 1,5 m (7 stóp).

Lista Części Zamka Elektrycznego

Ważne Informacje:

1. Przed zainstalowaniem zamka elektrycznego upewnij się, że brama znajduje się na jednym poziomie, poruszają się swobodnie i nie są połączone i nie są blokowane przez płotki.

2. do prawidłowego działania zamka elektrycznego bramy należy szczelnie zamknąć, zaczepiając zatrzask zamka za odbiornik zamku.

3. elektryczny zamek musi być zamontowany po zewnętrznej stronie bramy, jeśli znajduje się on na Przesunięta otwartych bramach.

4. z powodu różnych warunków montażu do montażu nie jest przewidziane.Należy uważnie przeczytać ten podręcznik, aby określić montażu, wymagana dla danego stanu.

5. dla podwójnych bram zamku musi być zainstalowany na głównej bramy (brama 1), które znajdują się obok sterownikiem, a odbiornik zamku musi być ustawiony na slave bramie (2 bramy).

( Jeśli Brama obok sterownikiem zostały skonfigurowane jako podrzędne bramy, możesz zmienić ustawienia w następujący sposób: "podręcznik użytkownika" → "ustawienia karty sterowania" → "zestaw głównych/slave bramy" )

Instalacja dla pojedynczych bramy

Krok 1: odłącz sprzęgło mechanizmu otwierania za pomocą spustu klucza.Można przesunąć bramę ręcznie, dlatego bramy mogą swobodnie kołysać podczas instalacji zamka elektrycznego.

Krok 2: gdy brama znajduje się w położeniu zamkniętym, znajdź najlepszą miejsce do zamku i odbiornika.Zamek i beczki skrzynia muszą być wyrównane i wyrównane z odkrywcy.Zamek i beczki skrzynia musi mieć twardą powierzchnię lub трубчатое ogrodzenie dla zapewnienia stabilności.

Krok 3: Do metalu rurowych bramy, jeśli grubość płotu jest większa lub równa 3 mm, można naciąć gwint na słupie ogrodzenia i przymocować zamek i odbiornika wyłącznie za pomocą śrub (bez nakrętek).W przeciwnym razie należy wywiercić otwór w słupie ogrodzenia i przymocować zamek i ствольную pudełko śrubami, zabezpieczonych podkładkami i nakrętkami.

Oczywiście, można ugotować je bezpośrednio.

C030394

Dla bram z łańcuchem ogniwem trzeba U-w kształcie śruby, siodła, osadcze, podkładki i nakrętki do zamku i odbiornika skrzyni.

Krok 4: jeszcze raz sprawdzić położenie i wyrównanie zamku, upewnij się, że elektryczny zamek działa poprawnie.

Krok 5: podłącz kable zasilające do zamku płytce sterowania odkrywcy bram obrotowych (patrz rys. e).

Uwaga: przed przystąpieniem do aktywacji mechanizmu otwierania, upewnij się, że sprzęgło mechanizmu otwierania jest włączona (użyj spust klucz).

Instalacja do podwójnych bram

Krok 1: odłącz sprzęgła odkrywców z pomocą spustu klucza.Można przesunąć bramę ręcznie, dlatego bramy mogą swobodnie kołysać podczas instalacji zamka elektrycznego.

Krok 2: gdy brama znajduje się w położeniu zamkniętym, określić najlepsze miejsce do zamku i odbiornika.Zamek i odbiornik muszą być wyrównane i wyrównane z naświetli.Zamek i odbiornik muszą mieć twardą powierzchnię lub трубчатое ogrodzenie dla zapewnienia stabilności.

Krok 3: Do metalu rurowych bramy, jeśli grubość płotu jest większa lub równa 3 mm, można naciąć gwint na słupie ogrodzenia i przymocować zamek i odbiornika wyłącznie za pomocą śrub (bez nakrętek).W przeciwnym razie należy wywiercić otwory, przez płotu i zamocować zamek i odbiornik za pomocą śrub zabezpieczonych podkładkami i nakrętkami.

Oczywiście, można ugotować je bezpośrednio.

Dla bram ogniwa łańcucha potrzebne U-w kształcie śruby, siodła, osadcze, podkładki i nakrętki do zamku i odbiornika.

Krok 4: jeszcze raz sprawdzić położenie i wyrównanie zamku, upewnij się, że elektryczny zamek działa poprawnie.

Krok 5: podłącz kable zasilające do zamku płytce sterowania odkrywcy bram obrotowych (patrz rys. e).

Uwaga: przed przystąpieniem do aktywacji odkrywców, upewnij się, że sprzęgło odkrywców włączone (klawisz rozłączenia).

Podłączenie zamka do tablicy sterowania odkrywcy bramy

Uwaga: elektryczna schemat jest przykładem tylko jednego modelu mechanizmu otwierania bramy.Dokładny podłączenie przewodów, proszę zapoznać się z instrukcją obsługi mechanizmu otwierania bramy.

  • Opis
  • Opinie
  • marka: Keane Dołącz Do Nas
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Dowód: CE
  • Kierunek: NIE
  • Numer Modelu: SY021

The goods came not to the workers, opening a dispute, only then returned the money.

  • 3 / 5
Powrót do góry