Darmowa wysyłka 5 szt. żywica mieszalnik statyczny FMC08-24 dysze mieszające śruba usta silikonowe mieszające rurki dyszy

zł44.50 zł46.85 Bezpłatny Zwrot

Darmowa wysyłka 5 szt. żywicy mieszalnik statyczny FMC08-24 dysze mieszające śruba usta silikonowe mieszające rurki dyszy

5szt żywicy mieszalnik statyczny FMC08-24

Pakowanie-dostawy opakowanie:

Standardowa eksportowa kartonowe opakowanie.CZAS DOSTAWY:

Przez 3-8 dni po potwierdzeniu zamówienia,data dostawy części musi być rozwiązany zgodnie z

produkcyjny sezon i ilości zamówienia.Informacje o firmie

Ningbo VMATIC Liquid Control, Industry Co., Ltd jest wyspecjalizowanym producentem i eksporterem dozujących, systemów i sprzętu dla wszystkich gałęzi przemysłu.Wszystkie płyny mogą być precyzyjnie rozłożone lub ciśnieniem powietrza lub mechaniczną siłą.Specjalizujemy się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i sprzedaży przyrządów.Mamy 10 najważniejszych serii dla naszych produktów, odpowiednia klasyfikacja według jakości i funkcji itp. Każdy z naszych produktów jest przestrzegane poprzez dostarczanie wszystkich gałęzi przemysłu efektywne kosztowo rozwiązania dla potrzeb dozowania płynów i pasty sposób kontrolowany.

Wszystkie płyny mogą być precyzyjnie rozłożone lub ciśnieniem powietrza lub mechaniczną siłą.Dostarczamy proste ręczne lub ławki przyrządy do jednego materiałów aż do automatycznych zrobotyzowanych systemów dozujących z rozpoznawaniem widzenia i sprzęt pomiarowy do mieszania dwuskładnikowych materiałów, takich jak żywice epoksydowe.Istnieje również pełna gama wymiennych strzykawek, beczek, igieł i końcówek.

Nasze produkty nadają się do wielu zastosowań, w tym medyczne, elektroniczne, biżuteria, samochodowe i общепромышленные operacji montażu OEM.

Staramy się zapewnić naszym klientom wysokiej jakości towary i dobry stosunek ceny do jakości, co zapewni zadowolenie z wysokim poziomem zaangażowania.

Czekamy na możliwości spełnić wymagania dotyczące dozowania.Historia 1 W Naszej Założona Fabryka

nasza fabryka założona od 2009, zaczyna się nasze demestic sprzedaże 2 dobrych sprzedaż w Chinach

sprzedajemy szybko na naszym rynku chińskim i cieszymy się dużą renomą 3 ustanowione dział importu i eksportu

nasz dział importu i eksportu instaluje, zaczynamy nasze międzynarodowe sprzedaży 4 sprzedajemy szybko na pokładzie

nasze roczne obroty eksportu osiągają 5 000 000 usd certyfikaty

gwarancja jakości

Chroń Swój Płatności,

Zadbaj O Zamówienie Nasze Zalety

Wysoka Jakość---- Wysokiej Jakości Surowce, Zaawansowane Narzędzia, Drobne Zabiegi.

Wysoka Wydajność

Szybka Wysyłka

Wiodący Poziom Działu badań i rozwoju

Doświadczony Menedżer Ds. Marketingu

Profesjonalny Dział Projektowania

Zaakceptować OEM & ODM

Doskonała obsługa obsługujemy top 500

Pytania i odpowiedzi F AQ 1. mogłem kupić niewielką ilość do testów?

Tak, oczywiście, ceny są w internecie, w tym koszt dostawy, ale to zajmie około 20-25 dni do swojego miejsca.jeśli potrzebujesz szybko wyrazić, to jesteś w stanie skontaktować się ja, my skracali cenę z pilnej przez firmę, jak ДХЛ, ups, Federal Express,TNT.

Zwykle robimy wysyłkę w ciągu 2 dni, jeśli zamówisz dużą liczbę lub OEM części, to zajmie więcej czasu. 3. Co to jest MOQ?

Zwykle, nasze MOQ przedstawionego na stronie internetowej,ale niektóre elementy lub części OEM, MOQ będą potwierdzeniem po rozmowach 4. Czy mogę dostać zniżkę?

Tak, jeśli chcesz zamówić większe ilości lub jeśli można użyć własnego ekspresowy-rachunek, proszę, powiedz mi, aby sprawdzić ostateczną cenę. 5. czy korzystasz z gotowych produktów?

Tak, każdy etap produkcji i wyrobów gotowych będą sprawdzane przez dział kontroli jakości przed wysyłką.

  • Opis
  • Opinie
  • Materiał: Plastik
  • Numer Modelu: VC-FMC08-24
  • marka: VMATIC

Powrót do góry