zł87.17 zł93.74 Bezpłatny Zwrot

modname=ckeditor

Ustawienia latarni

Model: uhf233

Częstotliwość: uhf segment (domyślnie 433 segmentu)

Tryb: FM

Sygnał: jeden dźwięk co 2 sekundy (interwał może być ustawiony na 4 sekundy)

Pojemność: 19 mm × 8 mm × 4 mm

Antena: 17 cm

Waga: 1,2 g

Napięcie: 3.2-5V

Źródło zasilania: zaleca się stosowanie litową baterię 3,7 v

Zastosowanie: радиолюбительская пеленгация średniego i bliskiego zasięgu, PET, szukaj modeli itp.

pilne

W rzeczywistych testach, w miejskich warunkach wysokich, latarnia morska znajduje się na wysokości 50 metrów, a odbiornik nie używa skierowaną antenę i sygnał może być dobrze przyjęty w odległości 6 kilometrów. (Oznacza to, że jeśli środowisko jest otwarta w zastosowaniach praktycznych, to wykorzystanie anten kierunkowych będzie osiągnąć odległości)

Przy wyborze źródła zasilania, im wyższe napięcie, tym większa moc, ale nie wolno przekraczać maksymalnego dopuszczalnego napięcia.

Jeśli do zasilania służy monetarnym bateria, to ona ma ograniczoną pojemność, a czas oczekiwania zależy od pojemności baterii.

Proszę, trzymaj antenę prosto, jak to możliwe, skrócenie lub zwój anteny zmniejsza efektywność transmisji.

O czasie oczekiwania

Czas pracy w trybie oczekiwania każdego elektronicznego urządzenia zależy od pojemności akumulatora i prądem roboczym.Teoretyczny czas oczekiwania = pojemność baterii / prąd pracy.

Na przykład: pojemność akumulatora 800 mah, a prąd roboczy e-produktu-20 ma, więc teoretyczny czas oczekiwania = 800/20 = 40 godzin.

O bezprzewodowej odległości produktu

Bezprzewodowe produkty podatne na różnych innych czynników, i to jest w porządku, gdy odległość maleje w konkretnym przypadku.

Ogólna zasada polega na tym, że im mniej przeszkód między wysyłającym końcem i adopcyjnych końca, tym większa odległość, tym większe przekaźnikowy koniec lub objęcie koniec, tym większa odległość, tym mniejsze okoliczne zakłócenia, tym czystsze elektromagnetyczna środowisko, tym większa odległość, tym większa moc (nadajnika końca, tym wyższa czułość końca, tym większa odległość.

  • Opis
  • Opinie
  • Typ: Części Klimatyzacji
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)

Powrót do góry