zł70.29 zł111.59 Bezpłatny Zwrot

{инфомодуль}

Ten produkt jest WiFi smart switch umożliwiający zdalne zarządzanie odkrywcy bram garażowych i monitorowanie stanu drzwi w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu na świecie za pośrednictwem aplikacji na urządzeniach mobilnych z systemem Android/iOS.On ma sterowanie głosem dla Amazon Alexa i Google Home IFTTT, udostępnianie urządzeń, a także można ustawić timery, aby włączyć/wyłączyć garażowej drzwi, co sprawia, że twój dom jest mądrzejszy.

Dane techniczne:

Suport APP: dla aplikacji eWeLink

Źródło zasilania: DC 5V

Działanie: 3-15mm

Bezprzewodowy standard: IEEE802.11b/g/n

Bezprzewodowy Typ: tylko 2,4 Ghz, nie obsługuje 5G

Telefon komórkowy: eWeLink dla androida i IOS

Sterowanie Głosem: Wsparcie

Montaż: za pomocą śrub/naklejek

Długość przewodu czujnika: 5 m

Materiał: ABS+PC

Temperatura Pracy: -10℃ ~ 50℃

Wielkość elementu: ok. 6.1 * 4.5 * 2.2 cm (l*W*h)

Cechy:

1. zdalne włączanie/wyłączanie: przekształcenie istniejącej sieci Wi-Fi i mechanizmu otwierania drzwi garażowych w jedno zintegrowane, inteligentne urządzenie, po czym można otwierać i zamykać bramy garażowe naciskając na swój telefon.

2. harmonogram czasu: można ustawić harmonogram i timery, aby otworzyć i zamknąć drzwi garażu.Łatwo zarządzaj swoją garażowej drzwiami.

3. sterowanie głosem: może on osiągnąć sterowania głosem, aby Amazon Alexa/Echo, Google Home/Nest IFTTT, bardzo wygodne.

4. Ogólny dostęp do urządzenia: możesz podzielić się nim z przyjaciółmi, rodziną lub gośćmi, oczywiście, możesz odebrać uprawnienia w każdej chwili.

5. zapis historii: można sprawdzić historię otwarcia lub zamknięcia bramy garażowej w swojej aplikacji, aby zapewnić bezpieczeństwo twojego garażu.

Łatwy W Instalacji:

1. włącz zasilanie urządzenia za pomocą zasilacza dc 5 v i kabla micro USB.

2. podłącz czerwone i czarne przewody do открывателю bram garażowych: umieść każdy koniec na te same zaciski, na które kończą się przewody ściennych przycisków.

3. podłącz czujnik i zainstaluj go równomiernie na drzwi garażu za pomocą śrub/naklejek/łącznika i tak dalej.

4. urządzeniem można sterować na swoim smartfonie.

Pakiet Zawiera:

1 x GD-DC5 WiFi Smart Switch otwieracz do bram garażowych

1 x czujnik drzwi

1 x 2.0 2P przewód

1 x kabel Micro USB

1 x zestaw akcesoriów montażowych(gumki,opaski,uchwyt ścienny gwoździe, liniowe uchwyty,śruby)

1 x podręcznik użytkownika

Attetion: źródło zasilania-DC 5V, a zasilacz USB 5V nie wchodzi w zakres dostawy.

Uwaga:

1. Urządzenie nie może połączyć się z 5G-WiFi/mesh WiFi/WiFi hue/WiFi bridge, jest obsługiwana tylko 2.4 G Bezprzewodowy dostęp do internetu.

2. Proszę, pozwól 1-3 cm błąd ze względu na pomiar ręczny i upewnij się, że nie masz nic przeciwko, przed złożeniem zamówienia.

3. z powodu różnicy w ekranie kolor może się nieco różnić od tego, co można się spodziewać, proszę, pozwól mu, dziękuję!

/ O serwisie / terminowość pełny zwrot pieniędzy, jeśli produkt nie został odebrany gwarantowany termin dostawy jest dłuższy ochrona 15 dni więcej zabezpieczenia po zakończeniu zamówienia zwrot dodatkowo zwrotu każdego produktu,tylko te, które znajdują się w idealnym stanie gwarantowana jakość gwarantowana jakość lub pełny zwrot pieniędzy

Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać każdy problem i zapewnić państwu lepszą obsługę klientów.

 • Opis
 • Opinie
 • Maksymalna prędkość: Inne
 • marka: Ligę
 • Numer Modelu: Dla eWeLink
 • Żyroskop: Inne
 • Stan złożenia: Zestaw W Częściach
 • Kanały Sterowania: 2 kanału

Max spokojenost. Rychlé dodání.

 • 5 / 5

Doručeno za 25 dnů

 • 5 / 5

It works very well, it connects without PROBELMA I have bought two others.

 • 5 / 5
Powrót do góry